אקספלורר
אודות הפרוייקט
העולם הוא רחב ואינספור אטרקציות בו, אקספלורר קורא לכם להרחיב את עולמכם: בואו להכיר את כל האפשרויות והאטרקציות, כאן תוכלו לתכנן את הטיול והחופשה המושלמים, לשתף את החברים בחוויות ולעזור למטיילים האחרים.

בעולם עכשווי המורכב מרשתות חברתיות, באקספלורר יצרנו רשת חדשה אשר מתמקדת במה שחשוב למטיילים: מקומות. לכל יעד תיירות בעולם יש דף משלו בו תוכלו לראות בצורה מרוכזת עדכונים מהשטח - את כל פעילות המטיילים שביקרו בו, זאת לצד מידע עובדתי וטכני (כמו מזג אויר, שערי חליפין ועוד). לכם נותר רק לחבר את כל הנקודות וליצור מהן את הטיול והחופשה המושלמים!

אקספלורר עושה סדר בעולם, הוא מסדר אותו באופן נוח להתמצאות ותכנון טיול, המידע שאותו מעלים המטיילים, בונה רשת מידע יסודית ומקיפה המשלבת מידע מקצועי, עדכונים ממטיילים, רשתות חברתיות, שירותי השוואת מחירים של שירותי תיירות ועוד. אם אתם מתעניינים ביעד תיירות מסוים – בין אם מדובר באטרקציה, עיר או מדינה, תוכלו לבחור לעקוב אחריו ולצפות על המסך בעדכונים טריים מהשטח: חוויה של טיול שלפני הטיול.

מטיילים ביחד ולבד

חופשה מהווה זמן מוגבל, אין בה מקום לטעויות, לכן, אקספלורר מספק את האפשרות להעזר במטיילים שביקרו כבר במקומות המבוקשים. Xplorer מאפשר לכם לטייל לבד, בזוג או משפחה ולקבל תמיכה של קבוצה – המון מטיילים שנמצאים אתכם דרך האתר, כאלו שעשו את המסלול המבוקש לפנינו, חוו והתנסו. אקספלורר מחבר בין אנשים לא רק על בסיס חברתי אלא גם על בסיס של סגנון טיול דומה כמו טיול תרמילאים, ירח דבש, משפחות, גיל הזהב ועוד.

המקום המושלם לתיעוד החופשה

Xplorer - Spread the Worldב- אקספלורר תמצאו את כל הכלים הדרושים לתיעוד מלא של החוויה שעברתם, בין אם מדובר בביקור בודד במסעדה, נופשון קצר של סוף שבוע או טיול תרמילאים באורך של שנה ויותר. כאן תוכלו ליצור אלבומי תמונות צבעוניים ונוחים לצפיה, לכתוב סיפורי מסע, המלצות או ביקורות על יעדים, לתת טיפים ולדרג את חווית הביקור. את חווית הטיול, תוכלו לשתף עם מעגל החברים והמשפחה, אבל מעבר לכך, ב- אקספלורר כל מידע שאתם מעלים לאתר, עוזר באופן מיידי לאחרים בעת תכנון הטיול שלהם (בהתאם להגדרות הפרטיות שבחרתם). להבדיל מהמקובל ברשתות חברתיות קיימות, המידע כאן אינו הולך לאיבוד: כל מה שהעלתם ל- אקספלורר מקוטלג, מתויג ומופיע גם בדף יעד התיירות הרלוונטי - כל מידע שחבר מעלה עשוי לעזור למטיילים אחרים בעתיד.

מלווה צמוד

אקספלורר מהווה כלי עזר שהינו מלווה צמוד לעולם הפנאי שלנו, הוא מלווה אותנו במהלך השנים, מאפשר לנו לחפש יעדים חדשים, לתכנן את הטיול והחופשה המושלמים ולאחר מכן, לתעד אותם למען המשפחה, החברים, מטיילים אחרים וכמובן, למען הזכרונות האישיים.

השוואת שירותי תיירות - הזמנת מלונות, טיסות, חבילות נופש ועוד

אקספלורר משמש ככלי להשוואת מחירים, האתר מציג עבורכם את המחירים בכל אתרי השוואת המחירים המובילים בעולם, כך שתוכלו למצוא במהרה את המחיר הזול ביותר לחדר, טיסה או חופשה מבוקשת. איננו קשורים מסחרית לספק תיירות כזה או אחר אלא מציגים פלטפורמה שמושכת את המידע מאתרי השוואת מחירים בעולם. כך שתוכלו להשיג את המחיר הזול ביותר, ללא אינטרס מסחרי סמוי.

כיצד עובד האתר?

העולם הוא מקום גדול ונרחב, מה שמקשה על מציאת מידע אמיתי ונכון על אינספור נקודות העניין בגלובוס. כל אחד מאיתנו, בבואו לתכנן טיול בארץ או בעולם, נתקל בקושי למצוא  מידע באופן קל ופשוט שיאפשר לו לתכנן באופן מוחלט את מהלך העניינים. יש יעדים עליהם אין כמעט מידע ומנגד ישנם אחרים עם גודש מידע גדול שאינו מאפשר להבין מה טוב עבורנו.

פרוייקט אקספלורר בא לעשות סדר בעולם. הוא עוסק בכל הדברים שנותנים טעם לחיים: טיולים, בילויים, אוכל וכו' ויודע לחבר את כל התענוגות הללו בין החברים שלנו, כך שהמידע החשוב אינו הולך לאיבוד.

עושים סדר בעולם


ב- אקספלורר, כל המידע על העולם נמצא במקומות הרלוונטיים: לכל מדינה ועיר בעולם יש עמוד מרכזי אשר מרכז את כל מאגר המידע הקיים עליהם  בכל הצורות האפשריות כמו טיפים של מטיילים, הרצאות, כתבות וכל טקסט, תמונות או סרטונים שהועלו וקשורים למקום זה. הכל מרוכז במקום אחד.
מבנה האתר בנוי כך שניתן יהיה למצוא בו כל נקודת ענין בעולם בקלות. אפשר לבצע חיפוש חופשי של יעד בעולם, או לפעול באופן היררכי, כלומר, להכנס למדינה המבוקשת, כאן תוכלו לראות את כל האזורים והערים באותה מדינה, כאשר בחירה אחד מהם, תציג את כל נקודות הענין כמו מקומות לינה, בילויים, מסעדות, קניות, פארקים ולמעשה כל אטרקציה רלוונטית למטיילים במקום.

לתכנן את הטיול בעזרת חוכמת ההמונים

מי מלבד החברים שלי או חברים של חברים יוכל לתת לי מידע אמין ונכון על אתרי תיירות? לא עוד חוות דעות מסחריות ומלאות אינטרסים, אלא התרשמויות אמיתיות ישירות מהמקום בכל דרך תיעוד אפשרית: סיפורים וחוויות, טיפים והמלצות, תמונות וסרטי וידאו, הכי אמיתי, הכי מקורי, הכי נכון והכי עוזר.  להבדיל ממיזמי תיירות אחרים, Xplorer עושה שימוש מושכל בכוחה של רשת חברתית: חבר שלכם ביקר במקום מעניין בעולם ? מדוע שלא תדעו על כך ? למעשה, מלבד היתרונות הידועים של רשת חברתית, כאן חוכמת ההמונים יוצקת תוכן נדיר באיכותו – כל פידבק של מטיילת או מטייל מתועד במקום המתאים לו – בדף נקודת הענין, כך כאשר אתם מגיעים לדף של עיר או כל אטרקציה בעולם, תוכלו למצוא כאן אינספור תובנות שהגיעו מחברי האתר.

Xplorer - Spread the World

תמונות לנצח

העלתם אלבום תמונות מרתק על יעד מסוים בעולם ? לאחר שתפרסמו אותו באקספלורר קודם כל, החברים שלכם יהנו ממנו, אך יותר מכך, הוא לא ישכח ויעלם בתהום ההיסטוריה לאחר ימים ספורים. ב-Xplorer , כל מי שיתעניין בנקודות העניין בהן ביקרתם יכול לצפות בתמונות הללו שיעזרו לאינספור מטיילים חדשים ויקבלו תהילת עולמים.

אטרקציה שווה, או לא? 

כאשר אנחנו מחפשים מידע על נקודת עניין באזור מסוים בעולם או בישראל, בין אם מדובר במסעדה, בית מלון, צימר, פארק שעשועים או מסלול רכיבת אופניים, חשוב לנו מאוד לדעת מהם המקומות המובילים באותו האזור, הרי באם נתאכזב כאשר נגיע אליהם, הזדמנות להחליף כבר לא תהיה בקרוב.
רשימת התוצאות ב- אקספלורר, מדורגת על פי מדד שביעות רצון של המבקרים במקום, אבל, להבדיל מהמקובל, אין כאן אפשרות להצבעה אנונימית, מכיוון שהמצביעים חייבים להיות חברי אתר רשומים, בעלי פרופיל והיסטוריית טיולים, המנגנון ב- אקספלורר מבצע בקרה תמידית בכדי למנוע התערבות של בעלי אינטרסים מסחריים בעניין.

מדד הפופולאריות ב- אקספלורר מאפשר לזהות טרנדים, להצביע על המקומות המוצלחים, הפופולאריים והעכשוויים ביותר: איזו מסעדה איטלקית הכי טובה בתל אביב, מה הכי כדאי לעשות באזור הכינרת, מה אסור לפספס בפריז, היכן עושים שופינג בניו יורק ומהם הטרקים הכי שווים בנפאל.

לעקוב אחר מקומות

ברוב הרשתות החברתיות, החבר מקבל עדכונים של אותם תכנים שמעלים החברים, אך ב- Xplorer ניתן לקבל עדכונים גם ממקומות ויעדים מבוקשים. מתכננים לטוס לברזיל? תוכלו לעקוב במהלך החודשים שלפני על כל מה שמתרחש במדינה, על כל עדכון רלוונטי שמועלה לאתר. המערכת מאפשרת ארגון נוח של מקורות המידע, ניתן להפריד ולארגן כמבוקש עדכונים מארצות שונות בעולם, מישראל או החברים.

הכי חכם, הכי פשוט

במהלך פיתוח המערכת שערך שנים, נעשה שימוש בטכנולוגיות החדישות והמתוחכמות ביותר בכדי לחבר כלים שונים כמו מפת יעדים וטיולים אישית, צ'אט בין חברים, אלבומי תמונות משותפים, אך כל אלו חוברו לכדי ממשק משתמש פשוט ונהיר, זאת בכדי לאפשר אפשרות מהירה למצוא מידע רלוונטי, לשתף את החברים ולתקשר איתם.

כולם חברים ותורמים

כל הטכנולוגיה הנ"ל, לא תקדם אותנו אפילו מטר אחד בטיול עליו חלמנו, בלי התוכן של הגולשים: המידע הרלוונטי והעדכני ביותר נמצא אצל כולנו – המטיילים, הבליינים והסקרנים. מגוון הכלים באתר, מאפשר לשתף בקלות את חוויות הטיול, לעזור באיסוף המידע ולשמור על מידע קיים עדכני. כל אחד יכול להוסיף מקומות ונקודות ענין בהם הוא ביקר (במקרה ולא קיימים במערכת), לכתוב טיפים, להעלות תמונות אך גם להתריע  על מידע בלתי מעודכן, לכתוב כתבות ואולי אף להפוך לחלק מצוות כתבי המגזין והאתר.

אקספלורר נבנה כך שישמש בית חם וכלי אדיר לתכנון ותיעוד טיולים, נשמח לקבל פידבקים, לשמוע רעיונות חדשים וגם הצעות לשיפור או תוספות לפרויקט.  יחד, נתעד את כל מה שעושה כיף בעולם הזה ונהפוך את החיים למעניינים הרבה יותר.
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים