טיסות
מלונות
המציאון - לטוס בזול
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 20/01/15 2 לייקים   |   7.9K צפיות

שגרירות ארה"ב מקלה את תהליך חידוש הויזה ומעתה, אחוז נכבד מהישראלים, לא יצטרך לבזבז שעות ארוכות של המתנה בבניין השגרירות אלא יוכל לשלוח את המסמכים ולקבל את הדרכון בחזרה בעזרת שירות שליחים.
 

 

חידוש ויזה

על פי הנוסח אשר פורסם באתר שגרירות ארצות הברית, מועמדים שעומדים בתנאים המפורטים יוכלו לעשות שימוש באפשרות של חידוש ויזה (שלא למטרת הגירה) דרך תהליך בקשה לשירות משלוחים, המופיע בדף הבחירה של "מטרת הנסיעה", באמצעות חברת השליחויות UPS . 

התנאים לבקשת חידוש ויזה דרך שירות שליחים (פוטר מהתייצבות לראיון בשגרירות):

1. הוויזה הנוכחית שלכם עדיין בתוקף או שפג תוקפה מלפני פחות מ-12 חודשים.
2. אתם מגישים את הבקשה לוויזה באותו המקום בו הונפקה הוויזה הקודמת שלכם (לדוגמא – אם הוויזה הקודמת שלכם הונפקה בתל אביב עליכם להגיש בקשה לחידוש בתל אביב, לא בירושלים).
3. מדובר על חידוש ויזה מאותו סוג של הויזה הקודמת שלכם.
4. הוויזה הקודמת הונפקה כאשר היתם מעל לגיל 13 (כבר מלאו לכם 14) ובנוסף, הוויזה הקודמת שלכם הונפקה אחרי ה-31 בדצמבר, שנת 2007,
5. סוג הוויזה שלכם הנו אחד מהבאים: B1/B2 (אשרת מבקר / תייר), C1/D (צוות כלי טיס או שיט), F (סטודנט - תלמיד אקדמי), M (תלמיד לא אקדמי), H (עובד מיומן במקצוע נדרש), I (עיתונאי - איש מדיה), L (עובד בעל יכולת יוצאת דופן / עובד בחברה עסקית), P (אמן או ספורטאי), Q (תוכנית החלפה תרבותית), R (עובד בתחום דת).
6. בוויזה הקודמת שלכם לא מודפסת אחת מהמילים הבאות: "clearance" ,"blanket", או "waiver".
 


כיצד להגיש בקשה

על המועמדים אשר עומדים בכל התנאים שהוגדרו ליצור חשבון באתר השגרירות ולבחור באפשרות של חידוש ויזה - בבקשה לשירות משלוחים המופיע בדף הבחירה של "מטרת הנסיעה" על מנת לשלוח את הבקשה המלאה באמצעות חברת השליחויות UPS. במהלך התהליך תצטרכו לשלם עבור אגרת ויזה ולהירשם לשרות השליחים. בסיום התהליך, תגיעו לדף אישור. דף זה יפרט עבורכם איך להגיש את הבקשה ושאר המסמכים (טופס DS-160, אישור פגישה שהתקבל במייל, תמונת פספורט (פנים) בגודל 5X5 ס"מ ולא לשכוח גם את הדרכון עצמו). חברת השליחויות היא כאמור UPS ויש צורך להגיע אל נקודות האיסוף היעודיות לשירות זה. חובה להדפיס את דף האישור ולהביאו יחד עם הבקשה ושאר המסמכים לנקודת השירות. 

שימו לב: למרות האמור לעיל, קונסול שגרירות ארה"ב יכול להחליט כי על המועמד להגיע לראיון אישי גם אם הוא עומד בכל התנאים שפורטו בדרישות.

פרטים נוספים על השירות, ניתן למצוא באתר שגרירות ארה"ב.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X