אושר פטור מוויזה לדובאי | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 13/01/21.  עדכון אחרון בתאריך 18/01/21 1.1K צפיות

ממשלת איחוד האמירויות אישרה היום את הסכם הפטור מאשרות (ויזה) לאזרחים ישראלים. עם אישור הסכם הפטור מוויזה (אשרה) עם איחוד האמירויות ישראלים לא יצטרכו להנפיק ויזה בתשלום לדובאי ואבו דאבי, כמו לגם שאר מדינות איחוד האמירויות. בפעם הבאה שתזמינו טיסות לדובאי, תוכלו לעשות זאת בראש שקט.

ההסכם יכנס לתוקף עוד כ-30 ימים מהיום ועד אז עדיין יצטרכו הישראלים להוציא ויזה בתשלום עבור כניסה לאיחוד האמירויות. שר החוץ גבי אשכנזי אמר כי: ״אישרור ההסכם הוא נדבך מרכזי במימוש מלא ומהיר של ההסכמים הרבים המתגבשים בימים אלו מול האמירויות, בחריין ומרוקו ואני מבקש להודות לאנשי משרד החוץ הפועלים לקידום מהיר של הקשרים עם מדינות אלה״.

איחוד האמירויות הערביות היא פדרציה הכוללת שבע אמירויות מונרכיות: אבו דאבי, עג'מאן, דובאי, פוג'יירה, ראס אל-ח'ימה, שארג'ה ואום אל-קיוין.

18/01/2021 - עדכון: בעקבות הקורונה, משרד החוץ של איחוד האמירויות הודיע כי הסכם הפטור מאשרות כניסה יושהה עד ל-01/07/2021.

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X