בדיקות קורונה בשדה התעופה בן גוריון – בקרוב גם מתחם חיצוני | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 14/04/21 לייק אחר   |   1.9K צפיות

בדיקות קורונה בשדה התעופה (נתב"ג) – בקרוב גם מתחם חיצוני
 

ממשלת ישראל החליטה כי על מנת להגדיל את יכולת הקיבולת של תנועת הנוסעים בנתב״ג, יוקם מתחם בדיקות מחוץ לטרמינל. לצורך ביצוע זה, יוקם צוות בראשות מנכ”ל משרד רה”מ בפועל ובהשתתפות מנכ”לי המשרדים: האוצר, התחבורה, הבריאות, הכלכלה והתיירות, וכן החשב הכללי, אשר ידונו בפרטי הוצאת המכרז להקמת המתחם, מיקומו, תפעולו ודרכי מימונו. הצוות יגיש את המלצותיו לממשלה תוך 14 ימים.


עד להקמת המתחם – תימשך פעילות הבדיקות המתבצעת כרגע בטרמינל באמצעות חברת אומגה.


נכון להיום, כל היוצאים מישראל ששהו בארץ מעל 72 שעות, למעט בעלי אישור החלמה או תעודת חיסון, נדרשים להציג תוצאה שלילית בבדיקת קורונה שבוצעה במהלך 72 השעות לפני היציאה מישראל. חשוב לבדוק מול מדינת היעד את מדיניות הכניסה שלה - האם היא מאפשרת כניסת תיירים והאם היא דורשת בידוד או בדיקת קורונה. ניתן לבדוק זאת מול שגרירות המדינה בישראל, סוכן הנסיעות, חברת התיירות או משרד הבריאות של מדינת היעד.


בדיקות קורונה בנתב"ג מתבצעות במתחם CHECK2FLY – שהוקם ע"י חברת אומגה והמרכז הרפואי רמב"ם, הבדיקות מבוצעות במתחם דרייב-אין מיוחד אשר ממוקם בשער תמר (חניון 26) או בעמדות הבידוק אשר בקומת הטיסות הנכנסות (כניסה משער 03).  


מחיר בדיקת קורונה לכל אדם עומד על 45 ש"ח לתוצאות שיתקבלו עד 14 שעות או 135 ש"ח לבדיקה מהירה עם תוצאות תוך 4 שעות. כדאי מאוד לקבוע תור מראש באפליקציית CHECK2FLY (אנדרואיד או אייפון), יש להביא דרכון וכרטיסי טיסה לבדיקה.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X