איטליה תאמץ דרכון ירוק לתיירים לפני שאר אירופה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 21/04/21 2 לייקים   |   2.0K צפיות

איטליה תפתח בחודש הבא לתיירים?
 

הקורונה לא עשתה טוב לאיטליה, מלבד המשבר הבריאותי, גם הכלכלה נפגעה באופן משמעותי. תיירות היוותה עד הקורונה מקור הכנסה גדול במדינה מהמתוירות בעולם ופרנסה כ-100 מליון אנשים שעובדים בתחום. בשנה שעברה, כמות התיירים פחתה ב-75% לעומת השנה הקודמת.


עתה מסתבר כי איטליה מקדמת מתווה של כניסת תיירים מחוסני קורונה למדינה עוד לפני מדינות אחרות באירופה. שר התיירות אמר בראיון כי הממשלה מתכוונת לאמץ מתווה של דרכון ירוק / תעודת מתחסן בינלאומית לתיירים עוד לפני שאר מדינות אירופה.  
 

לפי דברי השר, התנאים לפתיחת עונת תיירות הקיץ יבשילו באמצע חודש מאי הקרוב, ובקרוב ניתן יהיה להזמין טיסות למילאנו או לכל יעד אחר על ארץ המגף. התכנון הוא לייצר גרסה איטלקית של דרכון ירוק ולהקים שירות רכבות "נקי מקורונה" שיוביל את התיירים לכ-90 יעדים במדינה, עם חובת הרשמה מראש. רעיון נוסף שנשקל כעת הוא הקמת נקודות ביקורת לתיירים ברחבי המדינה (לבדיקת מסמכי חיסון קורונה), למשל הצבה שלהן בכניסות לעיר ונציה הפופולרית.  שר התיירות ציין גם כי הממשלה מתכננת לאשר תקציב של 1.7 מיליארד אירו לתמיכה בעסקי התיירות שנפגעו קשות בגלל הקורונה.  

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X