טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 26/04/21 לייק אחר   |   449 צפיות

ספרד מבקשת לאושש את התיירות כבר בקיץ הקרוב ולכן דוחפת ויוזמת דרכון חיסונים כלל אירופי. הממשלה הכריזה כי עד חודש יוני הקרוב, תפעיל דרכון דיגיטלי ירוק - מה שיאפשר לתיירים המחוסנים מקורונה להיכנס לספרד, בין אם מדובר ביעדים תיירותיים כמו מדריד או ברצלונה ובין אם מדובר על איי ספרד כמו טנריף, פאלמה דה מיורקה או איביזה. הדרכון הירוק יאפשר כניסה למדינה ללא בדיקות או חובת בידוד. טיסות לספרד קרובות מתמיד.
 

שר התיירות של ספרד, רייס מרוטו, הצהיר במסיבת עיתונאים כי הדרכונים יאפשרו למדינה “להיפתח מחדש בבטחה” ולהיות “חלוצים” בתיירות העולמית, כשהמדינה תציע “ניידות בטוחה” לכל התיירים הזרים. איגוד בתי המלון של מדריד היה הראשון בספרד שהודיע עוד בחודש אפריל בשנה שעברה על קידום נהלים חדשים שיאפשרו להנפיק תעודת "מלון נקי מקורונה" ולפתוח מחדש את ענף התיירות.

שר התיירות הודה ביום חמישי האחרון, כי המדינה משתוקקת לקבל ולארח תיירים בריטים (שנוהגים לבלות את חופשותייהם בספרד השמשית) וההתקדמות במרשימה במבצע החיסונים הבריטי צפויה לפתוח “קו חופשה ישיר" מאנגליה. אחד משרי הקבינט הבריטי הגיע בשבוע שעבר לישראל, במטרה לבחון את מתווה החיסונים ולקדם “מסדרון תיירותי בטוח” בין תל אביב ללונדון.

על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X