טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 29/04/21 411 צפיות

מסדרון תיירות בין הונג קונג לסינגפור
 

לאחר דחייה של חודשים, המדינות סינגפור והונג קונג מקוות להוציא לפועל את "בועת התיירות החופשית" בין שתי המדינות. הסידור יאפשר לאזרחי שתי המדינות לטוס באופן חופשי מהאחת לשנייה. סידור דומה מתקיים כבר בין אוסטרליה לניו זילנד. שתי הערים מהוות מוקד סחר בינלאומי חשוב ומוקד תיירותי פופולרי ובימים רגילים התנהלה תנועה דו כיוונית רבה.


זמן הטיסה הממוצע עומד על קצת פחות מ-4 שעות לכיוון.


פתיחת מסדרון הטיסות היתה אמורה להתקיים בחודש נובמבר האחרון, אבל התפרצות קורונה מחודשת גרמה לדחייה ועתה פורסם כי התאריך החדש אמור להיות ב-26 לחודש מאי.  


הונג קונג, ששימשה עד לפני הקורונה צומת עמוס ביותר של טיסות, צמצמה את מספר הנוסעים שעוברים דרך נמל התעופה לכמות אפסית בחודשים האחרונים.


מסדרון הטיסות יתחיל בטיסה יומית אחת מהונג קונג לסינגפור ואחת בכיוון ההפוך. הנוסעים צריכים להיות מחוסנים לקורונה ולעבור גם בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני ההמראה וגם לאחר הנחיתה ביעד. הנוסעים יצטרכו גם להתקין אפליקציית מעקב בסמארטפון האישי. העומדים בתנאים אלו לא יצטרכו לשהות בבידוד לאחר הנחיתה.

הונג קונג השיקה בשנה שעברה תוכנית הסמכה לעסקים במסגרתה יותר מ-2,000 עסקים כמו בתי מלון, מסעדות, חנויות ואטרקציות הוכרזו כבטוחות לשימוש ושהייה במסגרת הקורונה.

על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X