טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 30/04/21 424 צפיות

מגיפת הקורונה לימדה אותנו לפתוח דלתות ללא מגע עם כף היד שלנו – מחשש להדבקות בנגיף. היפנים, שידועים בקפדנותם בנושא ומשתמשים במסיכות פה הרבה לפני שחשבנו להשתמש בהן עקב הקורונה. לכן, טבעי הדבר שהם יהיו הראשונים לפתח פיתרון שיאפשר לפתוח את דלתות השירותים במטוס ללא הפחד מהדבקה בגלל הנוסע הקודם שביקר לפנינו.
 

חברת התעופה היפנית אול ניפון (ANA) הכריזה על התקנת דלתות חדישות שמאפשרות לפתוח אותן ללא מגע כף יד, כל זה במטרה לצמצם את המגע הפיזי שלנו עם חלקים מזוהמים בוירוסים ושאר מזיקין.

 

 

המנגנון שפותח מיוחד למטרה זו, מאפשר לנעול ולפתוח את הדלת בעזרת המרפק, זאת להבדיל מהמנגנונים הקיימים במטוסים אשר מחייבים אותנו להשתמש באצבעות בכדי לבצע פעולה זאת. לנוחות הנוסעים, יתלה שלט עם הוראות הפעלה עבור מי שאינו מורגל בדלת זו.

הדלתות החדשות יושקו ראשית בטיסות פנים בתוך יפן, בטיסות החל מהראשון למאי 2021 ב-21 מטוסים (מהם 13 מדגם דרימליינר ושמונה מטוסי בואינג 777-200). לאחר מכן, הן יכנסו לשימוש גם בטיסות בינלאומיות.

 

על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
טיסות זולות לטוקיו
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X