מדינות ירוקות עבור תיירות אנגליה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 02/05/21 1.1K צפיות

שיטת הרמזור מגיעה גם לתיירות האנגלית:
 

נכון לעכשיו, גבולות אנגליה סגורים לתיירות, תיירים בריטים עומדים בפני קנס של 5,000 פאונדס אם יצאו ממדינתם ללא אישור מיוחד. אבל, נראה כי המצב עומד להשתנות לטובה עבור אזרחי הממלכה: אנגליה מתקדמת בצעדי ענק במבצע החיסונים ושרת התחבורה הצהירה כבר כי "אפשר להתחיל לחשוב על חופשה בחו"ל".
 

לצורך כך, שוקדת ממשלת אנגליה על שיטת הרמזור, אלא שבמקרה הזה מדובר ברמזור תיירותי: תורכב רשימת מדינות ירוקות, צהובות (או יותר נכון צבע "ענבר") ואדומות. ולמה זה אמור לעניין אותנו - הישראלים? כי סביר להניח שתתקיים הדדיות מסויימת של מדינות ירוקות כך שגם אזרחיהן יוכלו לבקר באופן הדדי באנגליה.


מדינות ירוקות: לא ידרש בידוד, אך התיירים יצטרכו לעבור בדיקת קורונה לפני החזרה לאנגליה.


מדינות צהובות: תדרש בדיקת קורונה לפני החזרה לאנגליה ובנוסף, בידוד עצמי בבית לאחר החזרה ל-10 ימים ובנוסף, לעבור שתי בדיקות קורונה על חשבון האזרח, ביום השני והשמיני לבידוד. תהיה אפשרות לבצע גם בדיקת קורונה ביום החמישי ואם התוצאה תהיה שלילית אז לסיים את הבידוד מוקדם יותר.


מדינות אדומות: רק אזרחים אנגלים או אירים יורשו להגיע ממדינות אדומות והדרישות כוללות בדיקת קורונה לפני החזרה לאנגליה + תשלום על בידוד של 10 ימים בבית מלון (על חשבון האזרח) ובדיקות קורונה ביום השני והשמיני לבידוד.


במקביל, תעודכן בזמן אמת רשימת מדינות ירוקות אשר "מועדות לירידת ליגה" שנמצאות בסכנת הדחה לצבע צהוב או אדום, כך שהציבור לא יופתע בשינוי סטטוס מהיום למחר.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X