אירלנד מתכוננת לפתיחת התיירות | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 01/06/21 1.3K צפיות

אירלנד – אחת הארצות הירוקות והנעימות לטיול באירופה עושה צעדים ראשונים בדרך לפתיחת תיירות בקיץ הקרוב. האם נזכה להרים לחיים באחד מהפאבים השמחים בדבלין או להתפעל מצוקי מוהר המרהיבים? התשובה היא כן ובקרוב טיסות לאירלנד יחזרו לפעול כבעבר.


ממשלת אירלנד וצפון אירלנד החליטה לפתוח מחדש את ענף התיירות במדינה ולקבל בברכה תיירים ממדינות אחרות.  אירלנד אימצה את מתווה הקורונה של האיחוד האירופי ואת דרכון הקורונה הדיגיטלי ("דרכון ירוק"). 

פתיחת התיירות תתחיל בתאריך 19.07.21 ודרישות הכניסה יהיו כדלקמן:


למדינה יורשו להכנס מי שנושא דרכון מתחסן דיגיטלי או תעודת מחלים. מי שאינו עונה על אחד משתי הדרישות הללו, יצטרך להציג תוצאה שלילית של בדיקת קורונה שנעשתה לפני הכניסה לאירלנד. הנכנסים לאירלנד לא יצטרכו לעבור בדיקה נוספת או להשאר בבידוד. המדינות מהן יכובד דרכון המתחסן הן מהאיחוד האירופי ורשימת מדינות נוספות שתפרסם הממשלה. נכון לעכשיו, אזרחים מחוסנים מצפון אמריקה ובריטניה יכולים להכנס לאירלנד.


גורמי התיירות באירלנד, אשר מושבתים מפעילות זה חודשים ארוכים, ברכו על ההחלטה ומצפים בשקיקה לחזרת התיירים.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X