החופשה בסיני מעבר לפינה | טיסות ישירות לסיני | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 09/06/21 1.8K צפיות
אזור בעולם:   המזרח התיכון
מדינה:   מצרים
יעד:   שארם א-שייח

אחרי לא מעט שמועות זה קורה באופן רשמי. טיסות ישירות לסיני של חברת קשרי תעופה (תפעול של Air Cairo) ימריאו החל מה- 24/6/21 לשארם א-שייח. חברות נוספות כמו ישראייר וארקיע הודיעו גם הן כי בכוונתן להפעיל טיסות ישירות לשארם א-שיחח ונואיבה וסביר שתוך כמה שבועות / חודשים יהיו לנו כמה אפשרויות לטיסות ישירות לסיני. הטיסות לשארם א-שייח קצרות במיוחד ותוך כשעה מרגע ההמראה כבר תגיעו ליעד הנחשק.

עבורינו מדובר בבשורה של ממש. יעד חופים אטרקטיבי ממש ליד הבית עם כל מה שהישראלים אוהבים - מלונות הכל כלול במחירים זולים במיוחד, אטרקציות, צלילות וכמובן - החופים המרהיבים של סיני. במידה והיקף הטיסות אכן יתרחב והמצב הבטחוני בסיני ישאר רגוע, סביר שלא מעט מהנופשים הקבועים באילת יעדיפו לבצע את החופשה השנתית בחצי האי השכן כך שיש חלופה לטיסות לאיסטנבול או יוון.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X