קוסמוי תאילנד צפוי להפתח לתיירים בקרוב | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 07/07/21 824 צפיות

אחרי תוכנית "ארגז החול" שנפתחה כמתוכנן בפוקט – תאילנד, גם האי קוסמוי צפוי להפתח לתיירים החל מאמצע חודש יולי (15.07.21).


מושל התיירות של תאילנד, הכריז כי לאחר ישום מוצלח של פתיחת התיירים בפוקט, נכון לעכשיו, גם תוכנית הפתיחה של קוסמוי יוצאת לדרך כמתוכנן.


מלבד הדרישות הכלליות של ממשלת תאילנד מהתיירים, אלו דרישות הכניסה / הגעה הספציפיות אל קוסמוי:


יש למלא הצהרת בריאות לפני הטיסה. לאחר הנחיתה, יש לבצע בדיקת קורונה ראשונה בשדה התעופה. לאחר מכן, ממתינים בבידוד במלון להגעת תוצאות הבדיקה (בין 1-3 ימים). ביום הרביעי, יש לעבור בדיקת קורונה נוספת (שנייה בתאילנד) וניתן להסתובב רק באזורים שאושרו על ידי רשויות הבריאות של תאילנד.


לאחר 7 ימים ובהנחה שגם בדיקת הקורונה השנייה יצאה שלילית, התייר יוכל לעזוב את המלון ולעבור למלון אחר שאושר ע"י הרשויות בתאילנד.


ביום השמיני לשהות בקוסמוי, יש לעבור בדיקת קורונה שלישית (!) ואם מקבלים תשובה שלילית, אזי ניתן לעבור ולטייל באופן חופשי על באיים קוסמוי, קופנגון וגם קוטאו. חובה לשהות במלונות מאושרים לקורונה (SHA plus).  


לאחר שבועיים, ניתן לצאת גם לאזורים אחרים בתאילנד. נכון לעכשיו, יש טיסות לתאילנד ישירות מישראל רק לפוקט, אך אם תהיה גדילה בכניסת התיירים, צפוי שיפתחו יעדי טיסות נוספים.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X