טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - לטוס בזול
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 01/08/21 לייק אחר   |   633 צפיות

קנדה פותחת את גבולותיה לאמריקנים מחוסנים בחודש הבא ותיירים ממדינות נוספות בחודש ספטמבר.
 

קנדה תפתח את גבולה עם ארה"ב לתיירים אמריקאיים מחוסנים (בשתי זריקות) בתשיעי לאוגוסט, כך מסרה ממשלת קנדה. תיירים ממדינות נוספות בעולם אשר מחוסנים בשתי זריקות יוכלו להכנס החל מהשביעי לספטמבר 2021, בהנחה ומצב התחלואה בקנדה ישאר בשליטה עד אז.


בידוד החובה למגיעים דרך האוויר יבוטל גם הוא ובכך יגיע לסופו הסגר על גבולות קנדה שהוטל עוד בחודש מרץ 2020.


ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו אמר כי קנדה ממשיכה בתהליך פתיחה מדורג ומסודר כפי שתוכנן במקור. התוכנית היא לחסן 75% מאזרחיה הבוגרים של קנדה עד לפתיחת הגבולות. עד עכשיו, קיבלו זריקת חיסון ראשונה כ- 80% מאזרחי קנדה מגיל 12 ומעלה ו- 57% חוסנו בשתי זריקות.


התיירים שיורשו להגיע לקנדה, צריכים להציג אישור על חיסון מרשימת החיסונים שאושרה ע"י ממשלת קנדה (לדוגמה חיסון פייזר ומודרנה) וכאלו שקיבלו את החיסון השני לפחות 14 יום לפני ההגעה למדינה. לאחר הנחיתה בשדה, חלק מהנוסעים שיבחרו באופן רנדומלי, יצטרכו לעבור בדיקת קורונה מדגמית.


נכון לעכשיו, טיסות לקנדה מורשות לנחות רק ביעדים הבאים בקנדה: ונקובר, טורונטו, מונטריאול, קלגרי. החל מה- 09.08.21 יתווספו לרשימת היעדים גם אדמונטון, אוטווה, הליפקס, וויניפג, קוויבק.  

 

על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
הטיסות הכי זולות שמצאנו למונטריאול
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X