תיירים ישראלים פטורים מוויזות לדובאי ואבו דאבי | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 06/10/21 696 צפיות

בשורה לתיירים ישראלים המבקשים לבקר בערים אבו דאבי, דובאי ושאר מדינות איחוד האמירויות. מהתאריך 10.10.21 לא ידרשו הישראלים לבקש ויזה, הליך אשר היה כרוך בתשלום שנע סביב 100$ לאדם. שרת הפנים איילת שקד פרסמה הודעה "החל משבוע הבא, 10.10, לא ידרשו יותר ויזות לצורך ביקורים הדדיים. בסוף אוקטובר, אם התחלואה תמשיך לרדת, נפתח את השמים גם לתיירים מחוסנים". מעכשיו ניתן להזמין טיסות לדובאי בלי לדאוג לגבי ויזה.

דובאי ואבו דאבי הפכו ליעדים פופולריים עבור תיירים ישראלים מאז נחתמו הסכמי השלום. שתי הערים המרשימות מציעות שלל אטרקציות תיירותיות, מבנים מרשימים, מלונות מפנקים ואקלים מדברי חמים בחודשי החורף הישראלי. הפטור מוויזות ניתן לצורך תיירות או עסקים בלבד (ביקור למטרות אחרות דורש עדיין הוצאת ויזה מיוחדת).

באתר אקספלורר ניתן למצוא דף מידע בנושא ויזות למדינות העולם.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X