הקלה לתיירים מחוסנים בלונדון – בדיקת אנטיגן | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 18/10/21 2.0K צפיות

אחת הדרישות מתיירים באנגליה הייתה עד עתה לעבור בדיקת קורונה DAY2 מסוג PCR שהינה יקרה יחסית (50-100 פאונדס לאדם). מה-24 לאוקטובר, תיירים מחוסנים ורוב בני הנוער עד גיל 18 שיגיעו ממדינה שאינה אדומה לפי הגדרת הממשלה, יוכלו לעשות בדיקה זולה יותר מסוג Rapid Lateral Flow. ניתן יהיה להזמין בדיקה כזו מה-22 לאוקטובר ולאחר ביצוע הבדיקה, יש להעלות צילום של התוצאות ולשלוח את ערכת הבדיקה אל הספק ממנו הזמנתם במקור.
 

כדאי לדעת שיום הנחיתה נספר כ-"יום אפס", לכן בדיקת DAY2 יכולה להעשות בפועל ביום השלישי לטיול. נכון לעכשיו, ישראל אינה נכללת ברשימת המדינות האדומות של אנגליה.

שלטונות בריטניה, שינו בתחילת החודש את הדרישות מתיירים - מה שהשפיע על המבקרים שמגיעים עם טיסות ללונדון או אמצעי הגעה אחרים. תיירים מחוסנים בשתי זריקות, לא נדרשים יותר לעשות בדיקת PCR לפני הטיסה לאנגליה. אבל, כל השאר, מחוייבים בבידוד בהגעה.


ממשלת ישראל עדיין דורשת בדיקת PCR שנעשית עד 72 שעות לפני ההמראה לישראל.  

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X