הודו נפתחה לתיירים – כיצד נכנסים? | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 03/02/22 3 לייקים   |   3.1K צפיות

לאחר תקופה ארוכה (כנצח לאוהבי הודו...), תת היבשת נפתחת לתיירים.


ממתי הודו נפתחת? מה- 15.11.21.


האם נדרש בידוד בכניסה להודו? האם לא מחוסנים יכולים להכנס? כרגע לא נדרש, בין אם מדובר במחוסנים, מחלימים או לא מחוסנים.


האם נדרשת בדיקת קורונה להודו? יש להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית מסוג PCR שנערכה עד 72 שעות לפני ההמראה.
 

יש למלא טופס כניסה להודו בקישור הזה ולהתקין בטלפון הנייד אפליקצייה בשם Aarogya Setu


החודשים הקרובים הם העונה המושלמת לביקור בדרום הודו. זה אומר שאפשר להספיק להגיע לתקופת הכריסמס / סילבסטר אל חופי גואה למשל או לתכנן מסלול טיול במדינת קרלה (שייט תעלות בין כפרים ועצי קוקוס), טמיל נאדו או קרנטקה – מקדשי האמפי, עיר ההייטק בנגלור, ארמונות מייסור ועוד.


האם צריך ויזה? חובה לקבל ויזה מראש, אחרת לא תועלו לטיסה. נכון לעכשיו, ניתן להוציא ויזה אלקטרונית ל-30 יום דרך האינטרנט. בשלב זה, תיירים יכולים להגיע להודו דרך טיסות או דרך תחוברה ימית, עדיין לא בכניסה דרך מעברי גבול ביבשה. מרבית המבקרים מזמינים טיסה ישירה למומבאי או קונקשן של טיסות לאיסטנבול ומשם טיסה לדלהי . יש לזכור כי לא ניתן להאריך את הוויזה האלקטרונית.


אתר הוויזות ההודי: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html


מה מחיר הוויזה? בשלב זה, הוויזה מונפקת חינם, מרגע הנפקתה יש להכנס תוך 120 יום להודו והיא מאפשרת לשהות בהודו 30 יום מהכניסה וכאמור, שבלב זה לא ניתן להאריכה.


מה לגבי טיסות להודו? אייר אינדיה החזירה את הקו הישיר אל ניו דלהי ואנו ממתינים לראות האם ארקיע תחדש טיסות זולות ישירות לגואה / קוצ'י ומתי יחודש גם הקו של אל על למומבאי. בנוסף, ניתן לטוס להודו דרך איחוד האמירויות, בחריין ועוד.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X