תאילנד נפתחת לישראלים מחוסנים ללא מגבלות | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 22/10/21 לייק אחר   |   1.2K צפיות

החל מהראשון לנובמבר, תיירים ישראלים מחוסנים יוכלו להגיע לתאילנד ללא מגבלות, למעט ביצוע בדיקת קורונה בכניסה למדינה והמתנה במלון להגעת התוצאה.


ישראל מצטרפת לרשימה מכובדת של 46 מדינות אשר אזרחיהן מוזמנים להגיע כתיירים לתאילנד ולנפוש בה ללא מגבלות חמורות בכניסה. עד עתה, היה מתווה כניסה שאיפשר לתיירים להכנס לתאילנד רק דרך מקומות ספציפיים כמו פוקט או קוסמוי, תוך מעבר פרוצדורה של בדיקות קורונה ובידוד. עתה, מגבלות אלה מוסרות לשמחת התיירים.


אז מה צריך בשביל להכנס לתאילנד? יש להציג תעודת מתחסן ולבצע בדיקת קורונה PCR עד 72 שעות לפני הטיסה. בנוסף, יש להציג ביטוח נסיעות רפואי שמכסה אשפוז קורונה ולהזמין לילה ראשון בתאילנד במלון מורשה מרשימת +SHA בו יש להמתין לתוצאות הבדיקה. אגב, מחיר הבדיקה כלול כבר בהזמנת חדר במלון.


עונת התיירות עם מזג אוויר אידאלי לטיול ונופש באיים מתחילה בקרוב ("העונה היבשה"). תאילנד לא פרסמה עדיין האם יהיו אזורים מוגבלים להגעה במדינה, אך ממה שפורסם עד עתה, איזורי התיירות כמו העיר בנגקוק, הערים צ'אנג מאי / צ'אנג ראי בצפון והאיים פוקט, קוסמוי, קוםנגן, פוקט, קראבי, קופיפי, פאטייה ומקומות נוספים יהיו פתוחים ונגישים לתיירים.

ומה לגבי טיסות לתאילנד? נכון לעכשיו, ניתן להגיע עם טיסות ישירות של אל על אל בנגקוק ופוקט וטיסות קונקשן דרך דובאי, אבו דאבי ויעדים נוספים.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X