תאילנד פותחת מחדש יעדי תיירות | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 09/01/22 456 צפיות

תאילנד פותחת מחדש את קוסמוי, קופנגן, קוטאו, קראבי, סוראטני ויעדים נוספים בדרום במדינה לתיירים מכל מדינות העולם. זאת, במסגרת תוכנית "ארגז החול" (Sandbox), בה חייבים התיירים לשהות בשבעת הימים הראשונים במחוז נבחר אחד, ואחריהם להמשיך לטייל באופן חופשי בכל המדינה.

 

כזכור, תאילנד ביטלה זמנית את הכניסה החופשית למדינה במסגרת מה שכינתה Thailand Pass, וחזרה ב-22.12, למודל פוקט (Phuket Sandbox) במסגרתו הכניסה מתאפשרת בשלב ראשון רק דרך האי פוקט וכעבור שבוע להמשיך הלאה בכפוף לבדיקות.

 

היעדים שייפתחו מחדש ביום שלישי השבוע, 11.1.21, הם האיים: קו-סאמוי, קו-פנגן וקו-טאו, מחוז קראבי (כולל האי קו פי פי), ומחוז פאנג-נגה (בו נמצאים "איי ג'יימס בונד"). זאת, בנוסף לאי פוקט שנשאר פתוח לתיירות ברציפות מאז יולי אשתקד.

 

הכניסה לתאילנד תאושר למחוסנים בשתי מנות לפחות, מחלימים שחוסנו במנה אחת לפחות, וילדים לא מחוסנים אם הם מלווים על ידי הוריהם המחוסנים. בטרם הנסיעה לתאילנד יש להגיש באמצעות האינטרנט בקשה לאשרת כניסה, הכוללת שליחת תעודת מתחסן (או אישור החלמה והתחסנות), שובר הזמנה מראש ל-7 לילות במלון מאושר ביעד הנבחר, ביטוח המכסה מקרי קורונה, וכן תורים מוזמנים ומשולמים מראש לשתי בדיקות PCR במהלך השהות. 

 

דב קלמן, נציג לשכת התיירות של תאילנד בישראל, אמר היום כי "פתיחתם מחדש של איזורי התיירות האהובים במיוחד על ישראלים היא בשורה משמחת עבור כל אוהבי תאילנד, וכל מי שרוצה ליהנות מחופשה בחופים ובאיים המרהיבים במדינה בחודשי החורף והאביב. כשבישראל ובאירופה קר וגשום, בתאילנד מזג האוויר חם ונעים, ואידיאלי לחופשה 'קיצית' מפנקת. זוהי גם הזדמנות ליהנות מהמחירים הזולים במיוחד בדרום תאילנד, וטיסות לתאילנד, כמו למשל  טיסות ישירות של אל על לנמל התעופה של האי פוקט".

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X