הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 03/02/22 1.6K צפיות

בשנה שעברה, דיווחנו כי חברת התעופה ״פיליפין איירליינס״ Philippin Airlines מתכננת לפתוח קו טיסות ישירות בין ישראל לפיליפינים בשנת 2022. עתה, מכריזה החברה על תאריך רשמי לפתיחת הקו: חודש אפריל הקרוב. הקו החדש יכלול שתי טיסות בשבוע (יציאות מתל אביב בשני וחמישי) ובעתיד אולי אף יותר.


טיסות לפיליפינים ממריאות מתל אביב למנילה (בירת הפיליפינים), הטיסות יתבצעו במטוסי איירבוס A350-900, זהו דגם מטוס מהחדישים בנמצא, מתחרה ישיר לבואינג דרימליינר, עם מערכת מיזוג אוויר חדשנית. במחלקת התיירים, כרטיס טיסה סטנדרטי כולל כבודת יד של טרולי ומזוודה במשקל נדיב של 30 ק"ג. במטוס יש גם טיסות זולות יותר במחלקת תיירים פרימיום (24 מושבים) ומחלקת עסקים (30 מושבי מיטה).


משך הטיסה הצפוי הוא 11:30 שעות בטיסה מתל אביב אל מנילה וכ- 11 שעות בטיסת חזור ממנילה לתל אביב. מחירי כרטיס יתחילו במחיר שנע סביב 920$-950$ וישתנו בהתאם לזמינות וביקוש.

הפיליפינים היא מדינה יפייפיה המורכבת מאינספור איים, היא מציעה טבע מרהיב - ג'ונגלים, הרי געש, טראסות אורז מהיפות בעולם וחופי חול לבן עם מים בצבע טורקיז. ניתן למצוא בה מגוון רמות של מלונות ובתי הארחה - מבקתות פשוטות ועד למלונות פאר. הקו החדש יאפשר לישראלים לגלות יעד נוסף בדרום מזרח אסיה - בנוסף ליעדים שהתחבבו עד מאוד כמו תאילנד, ויאטנם ומדינות נוספות. הבשורה על הטיסות תשמח גם את תושבי הפיליפינים: הדת השלטת במדינה היא הנצרות ומאמינים רבים ממתינים ליום בו יוכלו לטוס ישירות לאתרי הדת בישראל ולשלב את הביקור המרגש עם חופשה ים תיכונית.

על מנת להגיב עליכם
X