אנגליה מבטלת חובת בדיקות קורונה לתיירים מחוסנים | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 25/01/22 4 לייקים   |   1.0K צפיות

לונדון הופכת נוחה יותר לתיירים: ממשלת בריטניה מעדכנת כי מתאריך 11 בפברואר, תיירים מחוסנים אשר נוחתים באנגליה וסקוטלנד, לא יצטרכו יותר לבצע בדיקת קורונה ביום השני (Day 2 Test). תיירים מחוסנים גם לא נדרשים לעשות בדיקה לפני ההמראה לאנגליה.


המהלך הזה צפוי לחסוך כסף רב (במיוחד למשפחות) ובזבוז זמן יקר של חופשה בהמתנה בבידוד עד להגעת תוצאת הבדיקה.


ובשורה נוספת לבלתי מחוסנים (או מחלימים שלא קיבלו שני חיסונים): חובת הבידוד בהגעה מתבטלת. הם יצטרכו לעשות בדיקת קורונה לפני ההמראה לאנגליה ובדיקה נוספת ביום השני. כאמור, הבידוד מתבטל, כמו גם בדיקת היום השמיני ליציאה מהבידוד.


בנוסף, טופס ה- PLF אותו חייב למלא כל תייר נכנס יהפוך לפשוט וקל יותר למילוי.


ההקלה תכנס לתוקף בשעה 4 בבוקר בתאריך 11 לפברואר 2022.


ממשלת בריטניה הכריזה לא מכבר על כוונתה להחזיר בהקדם את החיים למצב "אחרי קורונה" ואם לא יגיע וריאנט בלתי צפוי, התכנון הוא לחזור ל"מצב שגרה" כבר בחודשים מרץ – אפריל הקרובים. נראה כי ההקלות יהפכו את הטיסות ללונדון לפופולריות אף יותר בקרב הישראלים.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X