ויאטנם מתכננת פתיחה כללית לתיירים מהחודש הבא | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 16/02/22 לייק אחר   |   820 צפיות

משרד התיירות של ויאטנם הגיש לממשלה תוכנית לפתיחה מלאה של המדינה לתיירות – ללא מגבלות וזאת כבר באמצע החודש הבא (15 למרץ).

 

ויאטנם היא מדינה יפייפיה ולפני הקורונה היתה יעד מבוקש בקרב ישראלים – בין אם מדובר בתרמילאים או טיולי משפחות. בימים הקרובים, נדע כנראה אם הגיע הזמן לחפש טיסות לויאטנם.

 

ויאטנם בחרה במתווה כניסת תיירים דומה לזה שקיים בתאילנד – עם דרישה לבדיקת קורונה שלילית לפני ההמראה לויאטנם, בדיקה נוספת לאחר הנחיתה עם שהיה של יום אחד בבידוד המתנה לתוצאה.

 

במהלך הקורונה, ויאטנם סגרה את גבולותיה לתיירות נכנסת, זאת לאחר שבמהלך שנת 2019 ביקרו בה לא פחות מ-18 מליון תיירים. גל האומיקרון היכה בעת האחרונה במדינה והגיע לכמות של כ- 31,000 מאומתים ביום. כ- 77% מאוכלוסיית ויאטנם קיבלו חיסוני קורונה.

 

תוכנית הפתיחה לתיירים כפופה לאישור ראש הממשלה לפני כניסתה לתוקף.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X