מהיום – הקלות משמעותיות לטסים לחו"ל | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 01/03/22 2 תגובות   |   8 לייקים   |   1.9K צפיות

הקלות משמעותיות שנכנסות היום לתוקף, יחסכו כסף רב שבוזבז על בדיקות קורונה בחו"ל וגם יאפשרו למשפחות לטוס לחופשה משפחתית בחו"ל, מבלי שיצטרכו לשהות בבידוד לאחר החזרה לישראל עם הילדים הקטנים שאינם מחוסנים.


בוטלה חובת בדיקת קורונה לפני הטיסה לישראל


החל מהיום, ה- 1/3 מבוטלת הדרישה לביצוע בדיקת קורונה מסוג PCR או אנטיגן לפני הטיסה חזרה לישראל. כלומר, אין צורך להציג יותר אישור על בדיקת קורונה כאשר אתם מגיעים לשדה התעופה בחו"ל – לפני הטיסה בחזרה לארץ.


לפני הטיסה לישראל, יש למלא באינטרנט הצהרת נוסע נכנס, החל מ-48 שעות לפני ההמראה ופחות.


בוטלה חובת בידוד לאחר הנחיתה בישראל ללא מחוסנים.


מהיום, גם מי שאינו מחוסן, פטור משהייה בבידוד (שעמדה על 5-14 יום עד עתה).  

יש חובת בידוד קצר לכולם בהמתנה לקבלת תוצאת בדיקה שלילית מבדיקת ה-PCR שנעשתה בשדה לאחר הנחיתה בישראל. חובת הבידוד היא עד לקבלת התשובה או עד 24 שעות במקסימום. לאחר 24 שעות, גם אם לא הגיעה התשובה, מותר לצאת מהבידוד.

 

כניסת תיירים זרים לישראל
 

החל מ – 01.03.22 תותר כניסת זרים לישראל בכל הגילאים, גם מחוסנים ושאינם מחוסנים, בכפוף לתוצאה שלילית בבדיקת PCR שתוצג טרם הכניסה / העלייה למטוס בטיסה לישראל וביצוע בדיקת PCR עם הכניסה לישראל.


יש למלא טופס הצהרת נוסע נכנס במהלך 48 השעות לפני הטיסה לישראל.


לאחר הכניסה לישראל, יש להמתין לקבלת תוצאת בדיקה שלילית מבדיקת ה-PCR שנעשתה בשדה לאחר הנחיתה בישראל. חובת הבידוד היא עד לקבלת התשובה או עד 24 שעות במקסימום. לאחר 24 שעות, גם אם לא הגיעה התשובה, מותר לצאת מהבידוד.


כרגע, ישראל לא מגדירה מדינות בעולם כאדומות, אבל אם מדינה כלשהיא תסווג כאדומה, כל המגיעים ממנה (ישראלים וזרים) יחויבו בבידוד ובבדיקה לפני הכניסה לישראל.

התקבלו 2 תגובות
נחום מנקס:  מה עם נוהלי כניסה ליוון, השתנו ?
האם צריך PCR בכניסה ?
נכתב לפני יותר מחודשיים
זפרן סלומון:  האם צריך בדיקה לפני טיסה לוינה אני מחוסן שלוש פעמים
נכתב לפני יותר מחודשיים
על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X