חובת בדיקות קורונה בנתב"ג מתבטלת | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 08/05/22 4 לייקים   |   928 צפיות

הקלה נוספת לשבים מחו"ל: נוסעים ישראלים שיינחתו בשדה התעופה בן גוריון החל מ- 20.05.22, לא יחויבו עוד לעבור בדיקת PCR בנחיתה. כך הודיע שר הבריאות, ניתן הורוביץ, בסיכום שלו עם ראש הממשלה, נפתלי בנט.

 

סיום חובת הבדיקות בנתב"ג ב-20 במאי, התקבלה לאור הירידה בנתוני התחלואה ובתום דיונים שהתקיימו בין גורמי המקצוע במשרד הבריאות ואנשי רשות שדות התעופה. יכול להיות כי החובה תחזור בעתיד - גורמי המקצוע יגבשו מנגנון לשימור כשירותו של מערך הבדיקות בנמל התעופה בן גוריון, כדי לאפשר את הפעלתו מחדש במהירות, באופן מלא או חלקי בעת הצורך.

הדבר, יחסוך הוצאה כספית של כמה מאות שקלים למשפחה ויקל על תהליך היציאה משדה התעופה לאחר הנחיתה. בנוסף, פינוי שטח הבדיקות יפנה דלפקי צ'ק אין לטובת הנוסעים שיוצאים מישראל.

 

בנוסף, הוכרזה הקלה נוספת לתיירים שאינם ישראלים במגיעים מחו"ל: שר הבריאות ויו״ר ועדת חוקה, ח״כ גלעד קריב, סיכמו כי החל מיום ג׳ הקרוב, זרים הטסים לישראל יורשו להיבדק גם בבדיקת אנטיגן בטרם העלייה למטוס (ולא רק ב-PCR). תייר שיבחר בחלופת האנטיגן יידרש לבצע את הבדיקה ב-24 השעות שלפני ההמראה לישראל.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X