תאילנד נפתחת באופן מלא לכל התיירים | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 31/05/22 333 צפיות

תאילנד מקלה באופן משמעותי על תיירים והחל מה- 1.6.22 מסירה למעשה כמעט את כל המגבלות שהיו קיימות בשנתיים האחרונות. תיירים מחוסנים (בשתי מנות ומעלה) יכולים להיכנס למדינה באופן חופשי. מי שאינו מחוסן, נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 לפני ההגעה למדינה. ילדים עד גיל 18 שמגיעים לתאילנד בליווי הורים מחוסנים פטורים מהצורך להציג בדיקת קורונה שלילית. גם ההגבלה על תנועה בתוך המסינה הוסרה באופן מלא ומרגע הנחיתה בתאילנד ניתן להמשיך לכל יעד אחר במדינה ולנוע באופן חופשי לחלוטין. מי שחשש עד עכשיו להזמין טיסות לתאילנד, יכול לתכנן כעת את החופשה במדינה האהובה כל-כך ע" ישראלים בלי יותר מידי דאגות.

כל התיירים המגיעים לתאילנד נדרשים מעכשיו למלא בקשה לאשרת כניסה אלקטרונית שתאושר באופן מיידי (ללא המתנה לטיפול ידני) לאחר צירוף המסמכים הרלוונטים (צילום דרכון, תעודן מתחסן למחוסנים, בדיקת קורונה שלילית למי שאינו מחוסן ואישור על רכישת ביטוח נסיעות שכולל כיסוי של לפחות 10,000 דולר להוצאות אשפוז במקרה של הידבקות בקורונה). לאחר הגשת הבקשה, תקבלו במייל קוד QR איתו ניתן להיכנס לתאילנד בהליך מהיר. את הבקשה יש להגיש בקישור הבא.
 

תאילנד נפתחת באופן מלא לכל התיירים
על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X