לא צריך יותר בדיקות קורונה לארה"ב | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 12/06/22 48 צפיות

לא צריך יותר בדיקות קורונה לארצות הברית: החל מהיום (ראשון) בחצות מתבטלת החובה להציג תוצאה שלילית של בדיקת קורונה מסוג אנטיגן או PCR לפני טיסות לארה"ב. מיום ראשון, 12 ביוני, בחצות, כל הנוסעים, בין אם מדובר ב- אמריקאים או תיירים זרים, המגיעים לארצות הברית, לא נדרשים להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית, שבוצעה לפני הטיסה.

ארצות הברית היא מהיעדים הכי פופולריים לנוסעים ישראלים, "אנחנו מסוגלים לעשות את הצעד הזה בגלל ההתקדמות האדירה שעשינו במאבק שלנו בנגיף. הפכנו חיסונים וטיפולים מצילי חיים לזמינים באופן נרחב, והכלים האלו פעילים במניעת מחלות קשות ומוות, ויעילים נגד גרסאות נפוצות שמסתובבות בארה"ב וברחבי העולם", אמר גורם בכיר במרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן לכתבים.

רושל ולנסקי, מנהלת המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן, הודיעה כי אין יותר צורך בבדיקות השליליות לקורונה, אולם אם הצעד יגרום להגברה מחודשת של התחלואה בארה"ב, יקיימו ראשי המרכז האמריקאי הערכה מחודשת בעוד 90 ימים על מנת לבחון האם להותיר את ההקלה על כנה, או להחזיר את חובת הצגת הבדיקה השלילית.

שימו לב, נכון לעכשיו, ארה"ב מאפשרת כניסה רק לתיירים זרים מחוסנים (שאינם אזרחי ארה"ב).

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X