שמי סעודיה נפתחים ומקצרים זמני טיסות למזרח | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 17/07/22 182 צפיות

הבשורה שחיכינו לה סוף סוף הגיעה!

 

במהלך סוף השבוע ובעקבות ביקורו של ביידן במזרח התיכון, סעודיה הוציאה את ההודעה שחיכינו לה כי היא פותחת את האפשרות לטוס מעל שמי סעודיה בטיסה מישראל ולישראל, מה שמקצר באופן משמעותי טיסות ליעדים שונים במזרח ויביא גם להורדת מחירים.

צעד זה בא לאחר הסכם שהתגבש בחודשים האחרונים מול סעודיה.

 

בין היתר, הקווים שיהנו מהשינוי וזמני הטיסות אליהן יקוצרו באופן משמעותי הן: תאילנד, אוסטרליה, ניו-זילנד, סינגפור, ויאטנם, הפיליפינים, הודו ועוד.

 

זמני הטיסה שמתקצרים יביאו להורדת מחירים עקב שימוש מופחת בדלק, בטייסים ודיילים ובמטוסים עצמם.

 

בנוסף, הדבר יביא לחברות תעופה נוספות שיפעילו טיסות ישירות בין ישראל לבין היעדים במזרח, ללא הצורך לטוס בנתיב עוקף סעודיה, מה שכמובן יועיל גם הוא להורדת המחירים הצפויה.

 

ביום שישי בבוקר כבר הספיק לטוס המטוס הראשון מישראל ומעל לשמי סעודיה כשהוא מלא בעיתונאים. המטוס השני היה מטוסו של ביידן כשהוא עזב את ישראל.

 

חברת אל-על הגישה בקשה לטוס מעל לשמי סעודיה כבר בשבוע הבא, חברת ארקיע בוחנת טיסות ישירות לתאילנד וחברות תעופה ישראליות נוספות בודקות את האפשרות לקווים ישירים ליעדים שונים כמו המלדיביים, אוסטרליה, יפן ועוד.

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X