המטוס החדש של וירג'ין אטלנטיק מלונדון לטיסות ארוכות | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 14/07/22 110 צפיות

מתכננים לטוס ליעדים רחוקים דרך לונדון? אולי תטוסו עם המטוס החדש של חברת וירג'ין אטלנטיק.

 

המטוס החדש של החברה, איירבאס A330-900Neo נועד עבור טיסות ארוכות היוצאות מלונדון.

 

החברה רכשה לאחרונה 16 מטוסים שיפעלו בקווים היתרו - צפון אמריקה, היתרו - אסיה והיתרו - אפריקה החל מאוקטובר.

 

אז מה חדש במטוס איירבאס A330-900Neo?

 

המטוס נהנה ממחלקת עסקים חדשה, מושבים מרווחים, שטחי אחסון גדולים, הטענה אלחוטית, מסכי מולטימדיה גדולים יותר והקטנה של 11% בהיקף צריכת הדלק ופליטת הפחמן הדו חמצני, מה שהופך את צי המטוסים הזה לצי הירוק ביותר שקיים היום. בנוסף, במטוסים החדשים נעשה שימוש בעור מלאכותי איכותי (ובפעם הראשונה ללא שימוש בעור טבעי), בלי לפגוע במראה ובתחושה המאפיינים את החברה.

 

 

שמה של מחלקת העסקים החדשה הוא The Retreat Suite והיא מחולקת ל-2 סוויטות אקסקלוסיביות עם דלת פרטית המתאימות ל-2 נוסעים כל אחת. במרכז כל סוויטה יש מיטה שנפתחת לגודל של 2.04 מטרים, שטח אחסון גדול, התקן לטעינה אלחוטית ומספיק מקום לארח נוסע נוסף, מה שיאפשר פגישות עסקים במטוס.

 

 

המושבים החדשים במחלקת ה- Upper Class נמצאים בתוך סוויטות סגורות עם דלת פרטית, מיטה נפתחת, מערכת בידור מתקדמת ובחלקן גם מתקן נעליים ומראה. מהמחלקה הזו יש אפשרות גישה למרחב הציבורי במטוס הנקרא The Loft, בו ניתן ליהנות מכל מה שיש למרחב הזה להציע - כוס שתייה, ארוחה, מוזיקה נעימה ומספיק מקום לפגישות עסקים.

 

 

גם במחלקת הפרימיום המושבים רחבים יותר מבעבר, עם טווח גדול יותר של הטיית המושב, מסכי מולטימדיה איכותיים ונוחים להפעלה, שטחי אחסון גדולים יותר ואפשרות לטעינה אלחוטית של מכשירים סלולריים.

 

מחלקת ה- Economy הרחיבה גם היא את המושבים ואת טווח הטיית המושב והם כוללים מסך מולטימצדיה של 13.3 HD אינץ', המסך הגדול ביותר מבין כל חברות התעופה.

 

 

אז מה אתם אומרים, בא לכם להצטרף לטיסה?

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X