האלגוריתם שיספר לכם על העומס בנתב"ג | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 25/07/22 83 צפיות

צחי זילברשטיין, יזם ומנהל הפיתוח בגוגל טס הרבה במסגרת עבודתו. בתקופה האחרונה הוא היה עד לבעיית העומס בשדות התעופה בעולם, ביניהם בנתב"ג, והחליט שהוא מעוניין ליצור אלגוריתם שיוכל לעדכן את המשתמשים בזמן אמת לגבי העומס בשדה התעופה.

 

מד העומס של זילברשטיין בודק את אולמות הצ'ק אין והבידוק הבטחוני על ידי מספר דרגות עומס: ללא, קל, בינוני, כבד ושיא.

 

האלגוריתם מתבסס על נתוני ההמראות על פי מודל מתמטי של זילברשטיין וקיימת בו אפשרות של עדכון על ידי המשתמשים, זאת אומרת שאם אתם נמצאים בנתב"ג ומבחינים שהעומס הוקל או החמיר, אתם יכולים לעדכן ולשפר את תוצאות האלגוריתם.

 

בנוסף, באלגוריתם החכם קיימת גם תחזית של 72 שעות קדימה, בהתבסס על נתונים של רשות שדות התעופה, שוב על ידי נתוני ההמראות וצפיפותן.

 

בעזרת האלגוריתם תוכלו לחשב פחות או יותר מתי כדאי לצאת לשדה התעופה, אך כמובן שתמיד חשוב לוודא ולבדוק גם את לוח המראות ונחיתות נתב"ג בטרם היציאה.

 

לצפייה במד העומס לחצו כאן

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X