כתבת המערכת פורסמה בתאריך 13/04/23 576 צפיות

טורקיש איירליינס, חברת התעופה הטורקית, הודיעה כי בקרוב היא תאפשר לנוסעים בכל המחלקות, ללא עלות וללא הגבלה - שימוש באפליקציות התכתבות שונות.

 

השירות יהיה זמין לכולם?

השירות יהיה זמין לכל חברי Miles&Smiles בטיסות בינלאומיות, אך גם מי שאינו חבר יוכל למלא את טופס ההצטרפות ולקבל את ההטבה. ההצטרפות לשירות היא בחינם.

 

אילו אפליקציות נכללות בשירות?

אפליקציות ההתכתבות WhatsApp, Messanger, iMessage ועוד. מסתמן שלא יהיה ניתן לקבל תמונות או סרטונים אלא להשתמש בתוכנות המסרים להתכתבות בלבד.

 

אז, מתי מתחילים?

עוד לא ברור מתי כל הטוב הזה יצא אל הפועל, אך נראה שהשירות יושק תחילה במטוסים עם גישה לאינטרנט של Turk Telekom ובהמשך יורחב לכל המטוסים בהם יש אפשרות ל-WIFI.

 

חכו, יש בונוס

טורקיש איירליינס מציעה גם חבילות אינטרנט אלחוטי נרחבות יותר לנוסעי הפרימיום שלה באופן כזה: נוסעי מחלקת עסקים שהם גם חברים ב-Miles&Smiles Elite או ב- Elite Plus יקבלו אינטרנט אלחוטי חינם וללא הגבלה. נוסעים אחרים במחלקת עסקים יקבלו 1 ג'יגהבייט. חברי Miles&Smiles Elite או Elite Plus שהם לא במחלקת עסקים יקבלו 400 מגהבייט של WIFI ללא עלות בתוספת להודעות החינמיות. חברי Miles&Smiles Classic Plus יקבלו 250 מגהבייט WIFI ללא תוספת תשלום בנוסף להודעות החינמיות.

 

הזמן הולך לטוס לכם

נכון, כנראה שלא תוכלו להעביר תמונות או סרטונים, ויכול מאוד להיות שתעבורת המסרים תהיה איטית, לפחות בהתחלה, אך נסו לדמיין אתכם בין שמיים לארץ כשאתם יכולים להמשיך בשגרת יומכם בהתכתבות עם האנשים שנמצאים שם למטה…

על מנת להגיב עליכם
X