כתבת המערכת פורסמה בתאריך 03/12/23 787 צפיות

כמעט חודשיים עברו מאז שהחלה המלחמה בישראל ומאז שחברות התעופה הזרות החלו לבטל את טיסותיהן לישראל בזו אחר זו.

 

בשבועות האחרונים נשארנו עם טיסות של חברות התעופה הישראליות (אל על, ישראייר וארקיע) ושל חלק קטן מחברות התעופה הזרות: בלובירד, פליי דובאי, אתיחאד, ג'ורג'יאן איירוויז, אזימוט איירליינס, רד ווינגס, האיינאן איירליינס, אוזבקיסטן אייר.

 

חברת אתיופיאן איירליינס לא מיהרה לבטל את קו אדיס אבבה-תל אביב והמשיכה לטוס עוד מספר שבועות לישראל, אך בסופו של דבר ביטלה גם היא את הטיסות שלה אל ומישראל. לאחר מכן היא הודיעה על הפעלת הקו מחדש וחזרה בה, הודיעה על הפעלתו בשנית - והלילה חזרה להפעיל את הקו באופן סופי. הקו יפעל בחודש דצמבר במתכונת של 5 טיסות שבועיות. מדובר על בשורה של ממש כיוון שמעבר לטיסות הישירות לאדיס אבבה, אתיופיאן מפעילה טיסות המשך למגוון רחב של יעדים ברחבי העולם (בעיקר באסיה ובאפריקה) במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

גם חברת אייר אירופה הודיעה לקראת סוף השבוע כי היא תחזור לטוס מישראל לספרד וליעדי המשך באמריקה ואירופה החל מתאריך 09 בינואר 2024. בשלב הראשון תפעיל החברה שתי טיסות שבועיות ובהמשך אולי ירחיבו את הפעילות לשלוש או ארבע טיסות שבועיות.

 

חברת תעופה נוספת שהחליטה לתגבר את הקו שלה לישראל היא חברת פליי דובאי, אחת החברות הבודדות שלא הפסיקו לטוס מישראל בתקופת המלחמה. גם היא הודיעה לפני מספר ימים כי החל מהיום (4/12/23) היא מוסיפה עוד טיסה יומית לקו ובעצם מכפילה את כמות הטיסות היומיות שהיו עד עכשיו. מדובאי ניתן להמשיך בטיסת קונקשן ליעדים במזרח הרחוק. שימו לב כי ניתן להזמין גם טיסות של אמירטס ליעדים בעולם, דרך דובאי כאשר הטיסה בין ישראל לדובאי תתבצע במטוסי פליי דובאי.בנוסף לחברות הנ"ל, יש חברות תעופה זרות נוספות שבוחנות את חזרתן לישראל, ככה שיכול להיות מאוד שבקרוב נשמע עוד ועוד חדשות טובות מהכיוון הזה.

 

 

מתחילים לחשוב על טיסה לחו"ל?

זה הזמן לחפש טיסות זולות.

על מנת להגיב עליכם
X