כתבת המערכת פורסמה בתאריך 29/05/24 121 צפיות

ארקיע מתכוננת לקיץ עם מטוסים חדשים שמצטרפים לצי החברה, ביניהם מטוס אמבאר ומטוס איירבוס A321 בעסקת חכירה יבשה (הטיסות יופעלו ע"י צוות ארקיע). מטרת החברה היא להגדיל את מספר הטיסות שלה ליעדים שונים לקראת עונת הקיץ הקרובה.

 

בנוסף חתמה החברה על הסכם חכירה רטובה עם חברת תעופה אוקראינית בשם Skyup. החברה תפעיל את הטיסות עם המטוס שלה, כאשר צוות האוויר מורכב מאנשי חברת התעופה האוקראינית ואיש או אשת צוות ישראלי אחד מטעם חברת ארקיע.

 

מנכ"ל ארקיע, עוז ברלוביץ: “המטוס הנוסף יאפשר לנו להגדיל את כמות הטיסות ובכך לתת מענה לביקוש הגדול של הנוסעים בעונת הקיץ הקרובה. מהלך זה יאפשר להמשיך ולהרחיב את מפת היעדים של החברה, מעבר ל-27 היעדים שארקיע כבר טסה אליהם היום”.

 

המטוס צפוי להצטרף לשירות של ארקיע כבר בחודש יוני הקרוב, ונכון לעכשיו עד לסוף חודש אוקטובר והוא בעל 148 מושבים במחלקת תיירים. 

 

ייחודיות המטוס היא בצבעים הכתומים והבוהקים שלו, כך שאין ספק שהוא הולך להיות הצגה שלמה ברגע שינחת בנתב"ג. הפרינט היפהפה שעליו נוצר בשיתוף פעולה עם מועדון הכדורגל האוקראיני FC Shakhtar Donetsk. 

 

חברת התעופה האוקראינית SkyUp הפעילה טיסות בעבר גם לתל אביב, אך עם מלחמת רוסיה-אוקראינה וסגירת המרחב האווירי של אוקראינה, החלה החברה להציע את מטוסיה לחכירה מול חברות אחרות.

 

מתכננים חופשה בקרוב?

חפשו טיסות זולות

על מנת להגיב עליכם
X