כתבת המערכת פורסמה בתאריך 10/06/24 79 צפיות

רוב חברות התעופה הזרות כבר חזרו לטוס לישראל מאז הקפאת הקווים ב-7 באוקטובר, חלקן באופן חלקי וחלקן באופן מלא, וככל שהזמן עובר אנו רואים תנועה גדולה יותר ויותר בנתב"ג ובקווים שחברות התעופה מציעות לישראלים.

 

נכון להיום, 10/6/24, עוברים בכל יום בנתב"ג כמה עשרות אלפי נוסעים כשהיום למשל יעברו בטיסות יוצאות ונכנסות כמעט 60 אלף נוסעים.

 

עם כמות הנוסעים והביקוש, גם ההיצע עולה ואנו רואים יותר ויותר חברות תעופה שחוזרות לטוס לישראל, וחברות תעופה אחרות שמוסיפות קווים ויעדים מישראל.

 

כפי שסיפרנו לפני מספר ימים, גם חברות התעופה האמריקאיות חוזרות לישראל והמחירים לארה"ב מתחילים להתייצב. כאן תוכלו לראות את כל הטיסות לארצות הברית.

 

חברת התעופה היוונית בלו בירד כבר טסה אל היעדים אתונה, לרנקה וקוס, ובימים הקרובים היא תטוס גם אל היעדים: פאפוס, מיקונוס, בורגס וורנה.

 

גם חברת טוס איירוויז מוסיפה טיסות לפאפוס, דיסלדורף ולפקדה.

 

במקביל לחברות התעופה הזרות, גם חברות התעופה הישראליות מוסיפות עוד ועוד טיסות ליעדים חדשים ונפלאים, ביניהם: סנטוריני, פורטו, קפלוניה, כרתים עם חברת סאן דור וגם זנזיבר, זלצבורג, מלאגה, ורונה, כרתים ועוד הרבה עם חברת ישראייר. חברת ארקיע מוסיפה טיסות לברצלונה, מיקונוס, זנזיבר, קוס, זלצבורג ועוד.

 

חשוב לדעת שככל שחברות תעופה רבות יותר טסות ליותר יעדים וההיצע עולה, כך גם המחירים צפויים לרדת. ככל שיהיה יותר מבחר ויושב מושבים בכל טיסה - נראה את המחירים מתאזנים.

 

רוצים לדעת לאן תוכלו לטוס היום? לחצו כאן לרשימה המלאה של כל חברות התעופה שחוזרות לישראל

 

 

מתכננים את החופשה הבאה?

חפשו טיסות זולות

על מנת להגיב עליכם
X