דגל הונדורס

הגעה, עזיבה והתניידות בהונדורס

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
הונדורס
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בהונדורס

הגעה ועזיבה
טיסות : אם תגיעו בטיסה מישראל תעשו זאת דרך אירופה או ארה"ב. מכיוון שמדובר ביעד מעט פחות פופולרי, סביר שהטיסה תעצור באחת מבירות המדינות השכנות ומשם תמשיכו בטיסה פנימית לטגוסיגלפה בירת הונדורס. ניתן להגיע גם בטיסה פנימית מכל אחת ממדינות מרכז אמריקה ומיעדים נוספים בדרום אמריקה (שוב, עם מספר עצירות בדרך).

שייט : קיימת תנועה ימית סדירה של מעבורות בין הונדורס לבליז (מעבורות יוצאות מפורטו קורטז). ספינות מגיעות גם ממדינות אחרות אולם לא בצורה סדירה ולא ניתן להסתמך עליהן. לאיזור איי המפרץ מגיעות ספינות של תיירים כחלק מספארי צלילות.

תחבורה יבשתית : להונדורס גבולות יבשתיים עם ניקרגואה, גוואטמלה ואל סלבדור. ניתן לעבור כל אחד מהגבולות הללו עצמאית ע"י הגעה לגבול עם תחבורה מקומית, חצייתו באופן רגלי והמשך ליעד הרצוי עם התחבורה המקומית במדינה החדשה. חברת Tica Bus מפעילה קווים סדירים בין כל מדינות מרכז אמריקה, וניתן לנסוע מטגוסיגלפה שבהונדורס לכל אחת מערי הבירה של המדינות באיזור ולהגיע עד למקסיקו.
תחבורה בתוך המדינה
תחבורה ציבורית : האטובוסים במדינה מיושנים ולא נוחים במיוחד אבל זולים ומגיעים לכל מקום במדינה. לחלק מהיעדים ניתן לקחת אוטובוסים נוחים או שאטלים יותר של חברות פרטיות. במדינה קיימים שלושה קווי רכבת פעילים שעוברים באיזורים פחות מתויירים ומשמשים בעיקר להעברת סחורות.

רכב שכור : האופציה של שכירת רכב קיימת, אבל מאוד לא פופולרית. רוב המטיילים שמגיעים למדינה הם תרמילאים או צוללנים שעושים את דרכם לאיי המפרץ. אם מסיבה כלשהי אתם מגיעים לאחת מהערים הגדולות למשך מספר ימים, תוכלו לשכור רכב כדי להתנייד בקלות בתוך העיר.

טיסות : בערים הגדולות קיימים שדות תעופה פנימיים וחברות מקומיות מפעילות טיסות סדירות בינהן. מלה סייבה יוצאות טיסות לעבר איי המפרץ רואטן ואוטילה (ניתן להגיע לאיים גם בטיסה מטגוסיגלפה שעוצרת בלה סייבה)
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים