דגל בוליביה

הגעה, עזיבה והתניידות בבוליביה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
בוליביה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בבוליביה

הגעה ועזיבה
טיסות : טיסות ישירות מישראל או מאירופה לבוליביה אינן בנמצא, אך תוכלו להגיע לכאן דרך ארה"ב או דרך המדינות השכנות שבדרום אמריקה. שימו לב כי שדה התעופה המרכזי של המדינה נמצא בעיר לה פז הנמצאת בגובה 3,500 מ'. מחירי הטיסות גבוהים בהתאם לגובה העיר ולכן טיסה לעיר סנטה קרוז, הנמוכה יותר, תהיה זולה יותר ומשתלמת מבחינה כלכלית.

תחבורה יבשתית : בוליביה גובלת בברזיל, פרו, צ'ילה, ארגנטינה ופרגוואי. ניתן לחצות את הגבול ממדינה למדינה ברכב פרטי או בתחבורה הציבורית (אוטובוס או רכבת. שימו לב כי עיירות הגבול בבוליביה ובמדינות השכנות אינן מעניינות במיוחד ולכן בררו מבעוד מועד לגבי המשך הנסיעה. כמו כן דאגו להחליף כסף למטבע הנחוץ ושימו לב כי בימי ראשון מרבית המקומות סגורים.
תחבורה בתוך המדינה
תחבורה ציבורית : התחבורה הציבורית בבוליביה עולה בהתאם לרמת נוחות והמהירות שתרצו. מבחינת התחבורה העירונית תמצאו כי מוניות פרטיות ישנן לרוב (כדאי להשתמש במוניות מורשות בלבד המסומנות ע"ג הרכב ככאלה ולסכם את מחיר הנסיעה עם הנהג טרם הנסיעה) לצד מיניבוסים שייקחו אתכם למחוז חפצכם במחיר סמלי ביותר, אך בצפיפות רבה. התחבורה הבינעירונית בבוליביה גם היא מגוונת וחברות רבות מציעות נסיעות באוטובוסים בדרגות נוחות שונות ובזמנים שונים, כאשר המחיר הוא בהתאם, אך עדיין זול במיוחד.

רכב שכור : לא מומלץ להשכיר רכב במדינה כיוון שהערים צפופות ומחוצה להן הכבישים אינם סלולים והשילוט איננו קיים. אם בכל זאת בחרתם באפשרות זו כדאי לשקול את האפשרות של נהג צמוד שיידע לנהוג בדרכים הבלתי צפויים.

טיסות : טיסות פנים מקלות בהרבה על זמני הנסיעה הארוכים והמשתנים ועל הדאגה הכרוכה בנסיעה בכבישי המדינה שלרוב אינם סלולים וחלקם אף לא בטיחותיים. ניתן לרכוש כרטיסי טיסה בסוכנויות הטיולים המקומיות הן בחברה הצבאית (המטיסה גם אזרחים) והן בחברות מסחריות מקומיות.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים