דגל ארה"ב - פלורידה

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - פלורידה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - פלורידה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - פלורידה

הגעה ועזיבה
טיסות : ההגעה ליבשת האמריקאית, מתבצעת באמצעות טיסות בלבד. רוב התיירים המגיעים לפלורידה, נוחתים באורלנדו או במיאמי. בעבר היו טיסות ישירות מן הארץ נוחתות במיאמי, אולם כיום כל הטיסות מקיימות עצירות ביניים ואורכות כבין 11 ל- 13 שעות (לא כולל שהות הביניים). עצירות הביניים מתרחשות לרוב בניו יורק, אולם ניתן כמובן לטוס עם מפעילה אירופאית ולעצור באחת מערי אירופה בדרככם לארץ השמש. נמל התעופה הבינלאומי של אורלנדו (MCO), ממוקם דרומית מזרחית לעיר (כ- 15 ק"מ) ומהווה צומת דרכים לטיסות רבות בשמי ארה"ב. במיאמי, מרבית התיירים נוחתים בנמל התעופה הבינלאומי (MIA) הממוקם כ- 20 ק"מ מערבית לעיר. הטיסות אשר מפעילה חברת התעופה אל על, נעות סביב ה- 1,300 דולרים. ניתן למצוא טיסות במחירים יותר אטרקטיביים בטיסות שכר ורכישות של הדקה ה- 90. אם תמתינו לרגע האחרון, אתם עשויים להיות מופתעים מירידת מחירים משמעותית. מעבר לאורלנדו ומיאמי, קיימים שדות תעופה בינלאומיים נוספים במדינה אולם לרוב נוהגים התיירים לנחות בחלקה המרכזי או בדרומה. אלו מכם המעוניינים להתחיל את המסע בארץ השמשית בצפונה, ינחתו בעיר Jacksonville.

רכבת : במידה והנכם מבלים במדינה אחרת בארה"ב, ניתן גם לעבור ממדינה למדינה באמצעות רכבת. אם כך, דרך נוספת להגיע לפלורידה היא באמצעות רכבת ה- Amtrak, מפעילת רכבות המגיעה כמעט לכל היעדים הפופולריים יותר או פחות באמריקה. עלות הכרטיסים תלויה כמובן במרחקים ממקום למקום ויש להזמינם מראש, בעיקר אם בכוונתכם להגיע בעונת הקיץ.

אוטובוס: כמו שניתן לעבור בין מדינות ארה"ב ברכבת, כך גם ניתן המעבר באוטובוס. אחת ממפעילות האוטובוסים הגדולות בארה"ב נקראת Greyhound. ניתן לרכוש דרכה כרטיסים לכל היעדים העיקריים בארה"ב. העלות כמובן תלויה גם כן במרחק של היעד המבוקש מנקודת המוצא.

תחבורה בתוך המדינה
תחבורה ציבורית : מפעילת הרכבות Amtrak ומפעילת האוטובוסים Greyhound עובדות בכל רחבי ארה"ב כמו גם בפלורידה. רשת הרכבות והאוטובוסים הנה רחבה ביותר ומגיעה לכל יעד פופולרי יותר או פחות. יחד עם זאת, המחירים כמובן תלויים בעונה, בשעת הנסיעה ובמרחק היעד. שתי המפעילות פועלות בשיטת "כל הקודם זוכה". ככל שתרכשו את הכרטיסים מוקדם יותר, כך תתקלו במחירים טובים יותר. ברוב חלקי המדינה, הנסיעה באוטובוסים היא החסכונית ביותר. יחד עם זאת, חברת Metrorail הנה מפעילת רכבות במיאמי והנסיעה בה היא הנוחה ביותר בהגיעכם לעיר הגדולה. 

רכב שכור : ללא ספק, פלורידה היא מדינה בה רכב שכור תהיה הדרך הנוחה ביותר לשהות בה ולהכירה. השכרת הרכב אינה יקרה אלא נעה סביב ה- 240 דולרים לשבוע. מחירי הדלק נוחים והדרכים קלות ומהירות. למטיילים המגיעים לזמן קצוב, הנסיעה ברכב שכור תהיה הנוחה והיעילה ביותר.

טיסות : ניתן לעלות על טיסות פנים בפלורידה על מנת לחסוך זמן, אולם הנסיעות אינן כה ארוכות. לדוגמה, נסיעה בין ג'קסונוויל שבצפון המדינה לבין מיאמי הממוקמת בדרומה, אורכת כ- 6 שעות. טיסה פנימית אורכת כשעה וחצי ועשויה לעלות למעלה מ- 100 דולרים. 

נסיעות בטרמפים : כמו בכל מדינה אחרת בארה"ב, נסיעות באמצעות טרמפים הם חוקיות לחלוטין. יחד עם זאת, יש מספר כללים שעליכם לדעת טרם הרמתם את האגודל. ראשית, אין לעצור טרמפים על כבישים מהירים. עליכם לעמוד בכניסה לאותם כבישים אך לא להיכנס לתחומם. שנית, על הטרמפיסטים בפלורידה לדעת כי באזורים בהם מתגוררת אוכלוסייה מבוגרת ו/ או אמידה, סביר להניח כי המשטרה תציק לכם מעט עם שאלות מאחר ואינכם תואמים לפרופיל הסביבה בה אתם נמצאים. שימו לב כי הכביש היחידי בו קיים איסור חוקי לתפוס טרמפים, הנו כביש מספר אחד המחבר בין העיר Homestead לבין ה- Florida Keys (שרשרת האיים בדרומה של המדינה). 
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים