דגל ארה"ב - הוואי

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - הוואי

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - הוואי
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - הוואי

הגעה ועזיבה
טיסות : טיסות הן אמצעי ההגעה העיקרי להוואי, בעיקר מרחבי ארה"ב. מרבית הטיסות נוחתות בשדה התעופה של הונולולו, בירתה שבאי אואהו. ישנם גם שדות תעופה באי הגדול, במאווי ובקאואיי, לאלו המעדיפים לטוס בטיסות ישירות ליעדים הללו. כרטיס טיסה להוואי מישראל עולה לרוב למעלה מ- 2,000 דולרים, ואורך הטיסה עשוי להגיע ל- 24 שעות מאחר ולרוב היא כוללת שתי עצירות ביניים (ולכן מומלץ לשהות יום-יומיים באחת מהן כדי לא להיות מותשים לגמרי בהגעה). שתי תחנות הביניים יכולות להיות ברחבי ארה"ב, או אחת באירופה והשנייה באמריקה (תלוי בחברת התעופה). חברות תעופה פופולריות המעילות טיסות להוואי הן אמריקן איירליינס, אייר פרנס, וגם חברת אל על, המפעילה טיסות להונולולו עם עצירת ביניים בלוס אנג'לס. 

שייט : שייט אינו מהווה אמצעי הגעה פופולרי לאיים שכן האקלים אינו מאפשר זאת תמיד. יחד עם זאת, רבים בוחרים לצאת לשייט תענוגות הכולל מגוון של עצירות באיי הוואי האקזוטיים.
תחבורה בתוך המדינה
טיסות : מאחר ולרוב אין שירות מעבורות סדיר, אמצעי התחבורה הפופולרי והיעיל ביותר להתניידות בין האיים השונים הוא ללא ספק הטיסות הפנימיות. שלוש מפעילות תעופה ידועות הן הוואיאן איירליינס (Hawaiian Airlines), איילנד אייר (Island Air) וגו! (go!), כשמחירי הטיסות נעים בממוצע בין 50-100 דולרים לכיוון אחד (לעתים אף יותר), וזמני הטיסות קצרים מאוד.

שייט : דרך נוספת לערוך מעין מסע טעימות בין אייה השונים של הוואי, היא באמצעות קרוז שבו עוצרים בכל האיים המרכזיים במשך מספר ימים, כאשר על הסיפון ישנם בר, בריכה ומגוון של הפעלות. ישנן גם מעבורות שמופעלות באופן לא כל כך סדיר בעיקר בין האיים מאווי, מולוקאי ולאנאי.

תחבורה ציבורית : רשת האוטובוסים העיקרית של הוואי, "The Bus", ממוקמת באי אואהו, האי היחיד בו ניתן למצוא רשת תחבורה ציבורית טובה ומאורגנת, עמה ניתן להגיע מנקודה לנקודה באי ללא בעיה. ביתר האיים, התחבורה הציבורית לא מאורגנת ולכן לא ניתן להסתמך עליה אם רוצים להגיע למגוון היעדים התיירותיים יותר ופחות שעל האי.

רכב שכור : מלבד האי אואהו, שבו אין צורך בהשכרת רכב בזכות רשת תחבורה ציבורית טובה ויעילה, טיול ברחבי יתר האיים מצריך רכב שכור. בכל האיים המתוירים ניתן למצוא מגוון של סוכנויות להשכרת רכבים כאשר מחירי ההשכרה נעים בממוצע בין 35-50 דולרים ליום. אין ספק כי זוהי הדרך הטובה ביותר להכיר את יופיים הגלוי והסמוי של האיים, עם עצירות מרובות בכל נקודה יפה לעין.

נסיעות בטרמפים : יש האומרים שהוואי זו המדינה הקלה ביותר עבור טרמפיסטים, מבין מדינות ארה"ב, להשיג נסיעות חינם מנקודה לנקודה. אין זה מפתיע בהתחשב בעובדה שמדובר בעם נעים וסבלני. נסיעות בטרמפים, אם כך, הן אמצעי התניידות אופציונלי לאלו שאינם חוששים מהרפתקאות ומהמתנות לצד הכביש, ודרך נפלאה להכיר את המקומיים של הוואי.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים