דגל ארה"ב - נבדה

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - נבדה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - נבדה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - נבדה

הגעה ועזיבה
טיסות : הדרך היחידה להגיע אל שטחי ארה"ב היא באמצעות טיסה. טיסות ללאס וגאס אורכות כ- 18 שעות בעיקר בשל עצירות הביניים. למעשה, טיסה עם מפעילה אירופאית כוללת עצירות במדינות אירופה כשלרוב כוללות הטיסות עצירות ביניים גם במזרח ארה"ב או במערבה (מומלץ לנצלן לביקור ביעד פופולרי נוסף). לנבדה מספר נמלי תעופה לטיסות בינלאומיות אולם נמל התעופה העמוס ביותר הנו נמל התעופה הבינלאומי של לאס וגאס (LAS) הממוקם כ- 8 ק"מ דרומית למרכז העיר. פרט לנמל התעופה של לאס וגאס, פועלים במרץ רב גם נמלי התעופה הבינלאומיים של רינו (RNO ולופלין (IFP). מדובר בשערי כניסה נוספים לנבדה ממבחר יעדים בעולם כמו גם לטיסות פנים מכל קצוות ארה"ב.

רכבת : במידה והנכם מבלים במדינה אחרת בארה"ב, ניתן גם לעבור ממדינה למדינה באמצעות רכבת. אם כך, דרך נוספת להגיע לנבדה היא באמצעות רכבת ה- Amtrak, מפעילת רכבות המגיעה כמעט לכל היעדים הפופולריים יותר או פחות באמריקה. עלות הכרטיסים תלויה בעיקר כמובן במרחקים ממקום למקום ויש להזמינם מראש, בעיקר בעונת הקיץ. אולם שימו לב, רכבת ה- Amtrak איננה מגיעה ללאס וגאס. היעד הקרוב ביותר לוגאס אליה מגיעה הרכבת ממוקם כ- 170 ק"מ ממנה.

אוטובוס: כמו שניתן לעבור בין מדינות ארה"ב ברכבת, כך גם ניתן המעבר באוטובוס. אחת ממפעילות האוטובוסים הגדולות בארה"ב נקראת Greyhound. ניתן לרכוש דרכה כרטיסים לכל היעדים העיקריים בארה"ב. העלות כמובן תלויה גם כן במרחק של היעד המבוקש מנקודת המוצא.
תחבורה בתוך המדינה
תחבורה ציבורית : ארה"ב ידועה כמדינה בה התחבורה הציבורית גמישה עד מידה מסוימת, אולם נבדה הנה אחת מארצות המעצמה האמריקאית בה התחבורה הציבורית אינה יעילה כלל. המפעילות העיקריות אשר עובדות בה הן מפעילת הרכבות Amtrak ומפעילת האוטובוסים Greyhound. הן אמנם מגיעות ליעדים בולטים כמו וגאס ורינו אולם יעדים קצת פחות פופולריים נותרים ללא מענה מבחינת תחבורה ציבורית. באזור לאס וגאס פועלת מפעילת אוטובוסים (RTC) אשר מקלה על עניין התניידות, אולם מזג האוויר החם לא תורם לנסיעה באוטובוסים הצפופים.

רכב שכור : אין ספק כי התניידות באמצעות רכב שכור היא הדרך הטובה והיעילה ביותר להכיר את נבדה. עלות ההשכרה אינה גבוהה, היא נעה סביב ה- 250 דולרים לשבוע ועם סקר שוק קצרצר בין מספר חברות השכרה, ניתן למצוא מחירים אף יותר אטרקטיביים. יחד עם זאת יש לזכור פרט חשוב מאוד טרם היציאה לכבישיה של נבדה, עצרו לתדלק בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. התרחיש בו אתם נתקעים במדבר הצחיח ללא דלק, אינו רחוק מן המציאות.

טיסות פנים : טיסות פנים בתוך נבדה אינן פופולריות. טיסה מלאס וגאס לרינו למשל, עשויה לעצור בסאלט לייק סיטי שביוטה ולהגיע ליעד רק לאחר כ- 4 שעות, כשהעלות נעה סביב ה- 100 דולרים. ייתכן כי עדיף יהיה לחלקכם לעלות על הרכב ולצאת לדרך אשר אורכת כ- 8 שעות בה תוכלו לעצור בכל נקודה מעניינת יותר או פחות
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים