דגל ארה"ב - ניו יורק

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - ניו יורק

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - ניו יורק
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

הגעה, עזיבה והתניידות בארה"ב - ניו יורק

הגעה ועזיבה
טיסות : החלום הניו יורקי נמצא במרחק של כ-11 שעות טיסה מישראל. קיימות טיסות ישירות או טיסות עם עצירות ביניים באירופה. שלושת נמלי התעופה הידועים ביותר במדינת ניו יורק, ממוקמים בעיר הגדולה. הבינלאומיים הם נמל התעופה על שם ג'ון פ. קנדי (JFK) ונמל התעופה הממוקם בניו ג'רזי, ניוארק (Newark). הנמל השלישי, לה- גוארדיה (La Guardia), מיועד בעיקר לטיסות פנים. בנוסף, במדינת ניו יורק פזורים נמלי תעופה רבים כמעט בכל מוקדי העניין. באלבני, באפלו, מפלי ניאגרה וכל עיר גדולה נוספת. במידה ובחרתם להתחיל את הטיול במדינה אחרת בארה"ב, ניתן להגיע אל ניו יורק באמצעות טיסה גם מכל נמל תעופה אחר במדינה העצומה.

תחבורה יבשתית : ובכן, עדיין לא נבנתה האוטוסטרדה מתל אביב לניו יורק סיטי, אולם באם בחרתם להתחיל את הטיול במדינה אחרת בארה"ב, תוכלו להגיע לניו יורק גם על ידי תחבורה יבשתית. השכרת רכב, אוטובוסים עם קווים לכל עיר גדולה ברחבי ארה"ב, ורכבות המגיעות ליעדים פופולריים רבים בחופה המזרחי של ארה"ב. 
תחבורה בתוך המדינה
תחבורה ציבורית: מערכת הרכבת התחתית בניו יורק סיטי (Subway), ידועה כמערכת לא פשוטה, וחווית הנסיעה בה, לא תמיד נעימה. הרכבות צפופות, חם בהן ויש להיזהר מפני כייסים. יחד עם זאת, הרכבת התחתית מגיעה לכל היעדים בעיר ניו יורק במהירות וביעילות, ופועלת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. והמחיר? ללא ספק זוהי הדרך הזולה ביותר להתנייד בעיר. 
אוטובוסים הם אמצעי נוסף להתניידות בתוך המדינה והעיר. האוטובוסים העירוניים פעילים גם כן 24 שעות ביממה, ומהווים אמצעי תחבורה זול למדי. בנוסף, התניידות אל מחוץ לניו יורק סיטי על ידי אוטובוסים, היא הזולה ביותר. קיימות חברות בהן ניתן לרכוש כרטיסים ליעדים שונים במזרח ארה"ב. אחת מהמומלצות היא חברת מגבוס (Megabus), המציעה מחירים אטרקטיביים למדי.

מוניות: המניות הצהובות של ניו יורק, פרושות בכל העיר. זוהי דרך קלה להתניידות אולם לא הכי זולה. אחת הסיבות לכך היא כי נהוג לתת לנהג המונית טיפ. במידה ובחרתם לעלות על מונית, בקשו מהנהג להפעיל את המונה.

רכבת: בניו יורק סיטי קיימות שתי תחנות רכבת עיקריות. תחנת פן  (Penn Station) ותחנת גראנד סנטרל (Grand Central Station). מהן ניתן להגיע למגוון של יעדים עיקריים נוספים במדינת ניו יורק ומחוצה לה. שתי המפעילות העיקריות הן אמטרק (Amtrak) וגרייהאונד (Greyhound). כדאי להיכנס לאתרים שלהן על מנת לתכנן את המסלול המיועד.

רכב שכור : השכרת רכב היא אופציה מקובלת לטיול בחופיה של ארה"ב. המחירים אינם גבוהים מידי ובכל עיר גדולה יש סניפים של חברות השכרה רבות. יחד עם זאת, לא מומלץ להתנייד בניו יורק סיטי עם רכב. אם סבלנותכם פוקעת בחיפושי חנייה ברחובות תל אביב, דמיינו מה תרגישו במטרופולין המפורסם בעולם.

טיסות : שמי ארה"ב גדושים בכלי תחבורה אויריים. לא חסרות טיסות פנימיות בכל חלקיה של המדינה. במדינת ניו יורק, ניתן להגיע אל כל חלקיה באמצעות טיסות פנימיות.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים