טיפים והמלצות על מיאמי ביץ וקיי ווסט | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י רובי קופל בתאריך 29/12/15  (מתכנן חופשה קצרה ביעד) 2 תשובות   |   לייק אחר   |   741 צפיות
אהלן חברים, אני טס שבוע הבא לכשבוע לאזור מיאמי וקיי ווסט. אני שוכר רכב ואהיה נייד. אשמח לקבל המלצות לדברים שחובה לראות. האם מישהו יודע אם עכשיו זה זמן טוב לצלול? ואם כן היכן מומלץ? תודה, רובי.
התקבלו 2 תשובות
משה דגן:  שלום רובי, היינו בטיול באזור זה לפני מספר שנים. מקומות שלא כדאי לוותר עליהם: פארק אברגליידז ופארק קולייר סמינול (אפשר לעשות כסיורי יום ואפשר להישאר ללון בקמפינג), שרשרת איי קיז (שווה להקדיש לאזור מספיק זמן ולא רק להגיע עד לקי ווסט ולחזור. הייתי עושה לילה בקי לרגו, לילה בקי ביג פיין ולילה אחרון בקי ווסט). לטעמי שווה גם להגיע נייפלס ולמרקו איילנד.
נכתב לפני 6 שנים
רובי קופל:  תודה רבה. היה מעולה!
נכתב לפני 6 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על מיאמי
שאלות על מיאמי
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 10/07/22 552 צפיות
טיסות ישירות למיאמי החל מאוקטובר: טיסות ישירות למיאמי דרך חברת אמריקן איירליינס - מה שיוסיף לכמות הטיסות ליעד הרותח בפלורידה. הנה עוד סיבה לבקר בעיר החוף המדהימה והתוססת. ...המשך קריאה
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X