טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י שמחה פרייליך בתאריך 12/02/16  (מתכנן טיול זוגי ביעד) 4 תשובות   |   282 צפיות
אנו זוג בני 65, אוהבי טיולי טבע עם הליכות ברמה בינונית, נוחתים באידינברו ב23 יוני ומשכירים רכב. מתלבטים איזה אזור למצות עם לינה באותו צימר 4 לילות. חצי האי צפונית לאינוורנס או האי סקאי. יש לציין שלאחר מכן אנו פוגשים עוד זוג חברים ליד אדינבורו ומתכוונים ללון בצימר ליד אברפדלי 2-3 לילות כדי לטייל בסביבה. לאחר מכן אנו פוגשים קבוצה גדולה יותר של חברים (13) כדי לעשות את הטיול המעגלי הקלאסי עם 2 רכבים מסחריים מאידינברו דרך פיטלכורי, אינוורנס, חזרה דרך לוך נס , פורט ויליאמס. גלנקו, כולל השמורה וחזרה לאייבנדרו. נא המלצתכם לגבי ההתלבטות.
התקבלו 4 תשובות
רחל נווה:  ערב טוב שמחה. בסקוטלנד יש כמה שבילי הליכה. אחד המפורסמים שבהם הוא ה-WEST HIGHLANDS TRAILS אבל הוא קשה. יש מסלול ים לים מאזור גלזגו לאדינבורו או להפך שעובר בכפרים וערים עתיקות. המסלול נקרא על שם ג'ון מיור שהיה ממייסדם של הפרקים
הלאומיים ושמורות הטבע והיה סקוטי כמובן הנה האתר של השביל הזה: קישור לאתר חיצוני
נכתב לפני 5 שנים
שמחה פרייליך:  רחל, תודה על התייחסותך, אבל לצערי לא על זה שאלתי. מתלבטים איזה אזור למצות עם לינה באותו צימר 4 לילות. חצי האי צפונית לאינוורנס או האי סקאי?
נכתב לפני 5 שנים
רחל נווה:  האי סקאי מקסים ומציע פעילות טבע יפה כמו בריכות הפיות וה old man of stor . גם העיירה portree הגדולה על האי נחמדה מאוד. בנוסף ליד גשר סקאיי חובת ביקור בטירת איליין דונאן, הטירה המצולמת ביותר בסקוטלנד.
אם אתם מחליטים לנסוע צפונית מאינברנס, הייתי עושה מאמץ להגיע לאיי אורקני עם האתרים המיוחדים באי הגדול כמו האתר הפרה היסטורי scara brea, הקתדרלה האיטלקית, מעגל האבנים והעיר הגדולה קירקוול.
נכתב לפני 5 שנים
אירית שעל:  ממליצה לינה באי סקיי - לא תצערו . האי מקסים ביופיו, ישנם מסוללים מסודרים לטיול באי,לאור הטיול המשותף עם החברים בו אתם מקיפים גם את אינוורנס- שהיא עיר יפיפיה.. אל תוותרו על האי סקיי.
נכתב לפני 5 שנים
על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X