פורסם ע"י מתן סיטבון בתאריך 21/06/14  (מתכנן טיול תרמילאים ביעד) תשובה אחת   |   627 צפיות
היי אנחנו מתחילים ביום שלישי את הטיול שלנו בויטנאם ורציתי לדעת מה אנחנו יכולים לעשות בסייגון מעבר לדלתת המקונג ולמוזיאוני מלחמה. מעבר לזה אנחנו מתכננים להמשיך צפונה על קו החוף, כדאי לנו לקנות כרטיסים לאוטובוס שינה או שעדיף את הרכבת? אשמח לקצת מידע כללי על האזור תודה :)
התקבלה תשובה אחת
אלדר עמית:  בהו צ'ין מין (סייגון לשעבר) מומלץ לבקר גם בארמון האיחוד (Reunification Palace) ובשוק בן טאן (Ben Thanh Market). מעבר לדלתת המקונג, כדאי לצאת לטיול מחוץ לעיר אל מנהרות קו צ'י (Cu Chi Tunnels). אישית אני מעדיף את האוטובוסים לנסיעת לילה מאשר את הרכבות (זול ויותר, מהיר יותר ולא פחות נוח). ממליץ לכם ללכת על המיטות העליונות באוטובוס.
נכתב לפני 9 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על הו צ'י מין סיטי
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 16/02/22 לייק אחר   |   2.6K צפיות
ויאטנם תפתח לתיירים ויאטנם מתוכננת לפתיחה מלאה של המדינה עבור תיירים מטיילים. משרד התיירות הגיש תוכנית כניסה למטיילים לכל המדינה, מה יהיו דרישות הכניסה לויאטנם? ...המשך קריאה
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X