פורסם ע"י עומר צדיק בתאריך 24/08/14  (מתכנן טיול זוגי ביעד) 4 תשובות   |   654 צפיות
שלום, רציתי לקבל המלצה לגבי הזמנת טיסה ממקסיקו סיטי לטוקסלה (TGZ), ההתלבטות היא האם להזמין את הטיסה הפנימית כבר מהארץ עם קונקשיין של 4-6 שעות ובכך "לתפוס" מחיר זול יותר ( אני נוחת במקסיקו סיטי לאחר קונקשיין במדריד של שעתיים והמראה מת"א, עם חברת אייר איבריה), אבל להסתכן בפספוס הטיסה ( אם יהיו עיכובים בטיסה למקסיקו סיטי), או לנחות במקסיקו סיטי ורק אז להזמין כרטיס לטוקסלה (בשדה התעופה עצמו) ובכך להסתכן בטיסה פנימית לא נוחה\ חוסר במקומות פנויים\ מחיר יקר... אם מישהו קנה\רכש\עשה את אותו מסלול אשמח להמלצה, תודה רבה, עומר.
התקבלו 4 תשובות
גלית מסל:  היי עומר, אני לא הייתי במקסיקו סיטי אבל נדמה לי שהעיקרון הוא אותו עיקרון בכל מקום. אני במקומך כן הייתי מזמינה טיסה מראש (עם "פור" של כמה שעות טובות ליתר ביטחון) כי רכישת כרטיסים בשדה היא במרבית הפעמים סיפור יקר מאווווד.

יש לך כאן קישור להשוואת מחירים בין חברות תעופה שונות ולרכוש כרטיסי טיסה במחירים טובים אם עדיין לא קנית קישור לאתר חיצוני תבלה בטיול!
נכתב לפני 9 שנים
איתמר קוטלר:  היי עומר, מצטרף לדברים של גלית. הייתי מזמין מראש וטס בראש שקט שהכל סגור. לא נראה לי שבא לך אחרי טיסה של מעל 10 שעות להתחיל להתרוצץ ולחפש מקום על טיסה פנימית. 3-4 שעות זה זמן מושלם לקונקשיין, פחות מזה יכול להיות קצת ריסקי ויותר מזה עלול לייבש אתכם המון זמן בשדה אחרי טיסה ארוכה ומעייפת.
נכתב לפני 9 שנים
עומר צדיק:  הוזמן עם 6 שעות קונקשיין ( כי הייתי בטוח שההמראה היא מטרמינל 2 ולא מטרמינל הנחיתה [1]), לא נורא:) תודה רבה לכם !
נכתב לפני 9 שנים
גלית מסל:  מצוין! הלכת על בטוח ;-) תבלה!
נכתב לפני 9 שנים
על מנת להגיב עליכם
שאלות על מקסיקו סיטי
פורסם ע"י לירון ליבוביץ בתאריך 12/06/22 4 תשובות   |   1.2K צפיות
אהלן חברים! יש לי חודשיים שלמים באיזור אוגוסט עד אוקטובר ואני מתכנן טיול למקסיקו וגואטמלה. נוחת במקסיקו סיטי, דרך גואטמלה, הצד הקאריבי וחוזר מקנקון. הכנתי רשימה של מקומות עיקריים שארצה לבקר בהם והשתדלתי שיהיו בסדר הגיוני סך הכל. הקושי העיקרי שלי הוא הערכה של כמה זמן יהיה מספיק עבור כל אחד מהמקומות (עם דגש יותר לפרק ...המשך קריאה
מקסיקו   /   טיול תרמילאים   /   מסלולי טיול
פורסם ע"י אסתי מימון בתאריך 10/07/14 7 תשובות   |   621 צפיות
נוסעים עם ההורים ובני 24, נוחתים במקסיקו סיטי וממראים ממנה. אשמח לשמוע מסלול לטיול מומלץ , הכולל בתוכו אטרקציוצ וכן חופים . בתודה מראש..
מקסיקו סיטי, מקסיקו   /   טיול משפחתי   /   מידע שימושי למטייל
פורסם ע"י זיו כהן בתאריך 03/05/14 3 תשובות   |   860 צפיות
נוחתים (2 אנשים) במקסיקו סיטי בשעות הערב (בסביבות 20:00) ! צריכים מקום לינה מסודר ללילה אחד במקסיקו סיטי, עדיף במיקום מרכזי. כמובן שאנחנו מעדיפים לפחות את הלילה הראשון לסגור בארץ בגלל הנחיתה המאוחרת. איפה לסגור ואיך? ובנוסף אם תוכל בבקשה לתת המלצות לגבי איך להמשיך משם לקנקון ... מחירים של טיסות ואיפה כדאי לסגור? או ...המשך קריאה
מקסיקו סיטי, מקסיקו   /   טיול זוגי   /   תחבורה והתמצאות
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X