כרטיסים מוזלים (מאוד!!) להצגות בברודוויי וחוויה בפני עצמה... | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י גלית מסל בתאריך 20/11/14  (ביקרה ביעד בנובמבר 2013 בטיול זוגי) 2 תגובות   |   2 לייקים   |   1.2K צפיות

לפני כשנה נסענו בן זוגי ואני לניו יורק כחלק מטיול גדול לאמריקה, עם תקציב נמוך ביותר. חבר טוב שלי שמתגורר מזה למעלה משנתיים בתפוח הגדול, המליץ לי על חוויה נחמדה ברחוב ברודוויי; בכל יום, כשעתיים וחצי לפני תחילת ההצגה הראשונה של היום, יוצא החוצה לרחוב ממול לתאטרון, אדם מטעם התאטרון המכריז על פתיחתה של הגרלה לכל העוברים ושבים, בה מוגרלים מספר כרטיסים לפי מספר מהקומות הפנויים של אותו ערב (עד 2 כרטיסים לאדם) במחיר עלות של 32$ לכרטיס במקום יותר מ- 200$ (!!!) להצגה אשר רצה באותו תאטרון. 

למי שלא מכיר את ברודוויי, מדובר ברחוב ארוך מאוד שחלק ממנו, החלק הקרוב יותר לטיימס סקוור, מורכב מהמון תאטראות (גם ברחובותיו הצדדיים של הרחוב), אשר כל אחד מהם מריץ מחזמר אחד מספר פעמים בכל יום. ישנם הרבה מופעים מפורסמים בברודוויי הרצים במקביל בתדירות גבוהה ביותר. חלק מהמופעים המפורסמים כולל את מלך האריות (The Lion King), מאמא מיה (Mama Mia) ואת ספר המורמונים (The Book of Mormon). 

בן זוגי ואני החלטנו לנסות את מזלנו עם המחזמר "ספר המורמונים" מבית היוצר של סדרת האנימציה סאות' פארק. הגענו לתאטרון המחזמר, תאטרון יוג'ין אוניל (Eugene O'Neill Theatre) שבמרכז מנהטן (at 230 West 49th Street) כשעתיים וחצי לפני תחילת ההצגה הראשונה (בסביבות 17:00), ואכן יצא החוצה אדם עם מגפון, ועמו עוזר המחזיק בפתקי ההגרלה ובכלי קיבול גדול המערבב את הפתקים.

לאט לאט מתאספים להם עוד ועוד אנשים, מקומיים ותיירים כאחד, שמשלשלים את שמם לכלי הקיבול (לכל אחד מותר לשים פתק אחד בלבד ויש לזכור לקחת עמכם תעודת זהות כי אם לא, לא תוכלו לאסוף את הכרטיסים בהם זכיתם).

הנאום של האדם עם המגפון משעשע מאוד ומהווה אטרקציה בפני עצמה. בתום ההסברים ורישום הפתקים, על המוגרלים להמתין כחצי שעה עד ששמות הזוכים נקראים במגפון (בזמן זה הם בודקים שלא היו רמאויות וכו'). תהליך הקראת שמות הזוכים על ידי הבחור מצחיק ומלהיב (קישור לסרטון) כך שגם אם לא זכיתם, שווה לעבור את החוויה. אנחנו זכינו. אולי גם אתם.

אני מאושרת אחרי הזכייה
התקבלו 2 תגובות
יפה בן אליהו:  האם קיים בכל התאטראות של ברודוואי?
נכתב לפני 7 שנים
גלית מסל:  אני לא יודעת אם לכולן אבל להצגות רבות ופופולריות. הנה רשימת שמות ההצגות עם שעות ההגרלות: קישור לאתר חיצוני
נכתב לפני 7 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על ניו יורק סיטי
שאלות על ניו יורק סיטי
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 26/10/21 2 לייקים   |   1.3K צפיות
אפשר לטוס לארה"ב דרך אירופה בשורה לטסים לארה"ב: מנובמבר, ניתן לטוס גם עם טיסות קונקשן שעוצרות באירופה, מה שמרחיב את מגוון נתיבי הטיסה ומוזיל מחירים. ארה"ב פותחת את שעריה לתיירים מחוסנים מהעולם. ...המשך קריאה
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X