טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י ערן ברימן בתאריך 26/12/14  (ביקר ביעד במאי 2014 בטיול תרמילאים) 3 לייקים   |   695 צפיות

הסיפור שלי עם ילוסטון הוא סיפור ישן. כבר הרבה שנים שיושב לי בראש להגיע לשם, כמו משהו בלתי מושג כזה. העניין הוא שתמיד זה רחוק ומאוד יקר להגיע לשם, וצריך להגיע לשם במיוחד, זה לא שאפשר לשלב את זה עם ביקור בעיקר קרובה (כמו יוסמיטי למשל).

למי שלא יודע, ילוסטון היא שמורת הטבע הותיקה והגדולה ביותר בארה"ב ! היא מכילה כ-10,000 "פיצ'רים" גאותרמיים שכוללים: גייזרים, מעיינות חמים, בוץ מבעבע (באנגלית זה mudpots) ו"בריכות אדים". חוץ מזה יש צורות נוף של קניונים והרים, כי כל האיזור הזה יושב על super volcano שהתפרץ לפני 640 מיליון שנה. כמובן שכל זה מלווה בהרבה ירוק, צבעים מטורפים של מים בגלל כל מיני בקטריות, מפלים, וחיות. הנפוצה ביותר זה ביזון (באפלו) שהם מרשימים בפני עצמם אבל ראיתי גם לא מעט אחרים.

עקרונית יש 4 ערים שמשמשות בתור בסיס יציאה לילוסטון. Cody במזרח, West Yellowstone במערב, Bozeman בצפון ו-Jackson בדרום. הסיבה שבסוף בחרתי בג'קסון היא שלפי מה שקראתי היא הכי קרובה לפארק, וגם ככה הרווחתי את הפארק Grand Teton.

מי שכבר הגיע הנה, כלומר קורא ובודק על היעד הזה, אני ממליץ בחום ! זהו יעד נפלא, מבחינתי  זה היה חלום במשך הרבה שנים, ולא אכזב ! הנופים מדהימים, כל כך כיף לנהוג שם כשהיופי מסביב. העמקים ההרים, הצבעים, בעלי החיים - מה לא ?!

טיילתי שם ב-2014 לבד במשך שבוע. ניתן לראות תמונות ומידע נוסף בבלוג שלי.

פארק ילוסטון
גרנד טטון
הרים מושלגים - גרנד טטון
על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X