לאן מתחסנים / מחלימים מקורונה יכולים לטוס בלי בידוד

אנו עוקבים מקרוב לאילו יעדים ניתן לטוס בלי בידוד, אילו מדינות מכבדות את תעודת המתחסן / הדרכון הירוק הישראלי, מהם היעדים בהם נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בכניסה ומהם הנהלים לגבי ילדים שמתלווים להורים מחוסנים. רשימת היעדים אליהם ניתן לטוס ללא בדיקות נמצאת בקישור הזה ומתעדכנת על בסיס יומי.


איך בוחרים מס' נוסעים בחיפוש טיסות

את כמות הנוסעים בהזמנה קובעים עוד לפני שלוחצים על כפתור "חיפוש טיסה". בסרגל החיפוש ישנו תפריט נוסעים אשר מחולק לפי גילאים: מבוגרים, צעירים, ילדים ועוד. חשוב לבחור את מספר הנוסעים לפי קטגוריית גיל מתאימה, החל מ-תינוק בגיל מתחת לשנתיים (שיושב על ברכי הנוסעים) ועד לנוסעים בגיל הזהב - מעל ל-65. 
 

בחירת כמות נוסעים בחיפוש


איך מוסיפים מזוודות לנוסעים בהזמנה

איך מוסיפים מזוודה לנוסע אחד בהזמנה או לכולם? את זה ניתן לעשות במהלך ההזמנה באקספלורר. כאשר תגיעו לדף הנוסעים בהזמנה (בו מכניסים את שמות הנוסעים), תוכלו לבחור מזוודה לכל נוסע שתרצו. ניתן לבחור מזוודות רק לחלק מהנוסעים או לכולם. בחלק מהטיסות, יוצגו כמה אפשרויות למשקל בהתאם למדיניות חברת התעופה (למשל 15 ק"ג, 23 ק"ג או יותר). בדף שמות הנוסעים, גוללים למטה עד שתראו את האפשרות להוספת מזוודות, אם יש כמה נוסעים בהזמנה, האפשרות תופיע לכל נוסע בנפרד וכך תוכלו להוסיף מזוודה רק למי שרוצים.
 


האם המזוודות יעברו לבד בקונקשן

האם המזוודות עוברות לבד בקונקשן בין טיסות? בטיסות שאנחנו מציעים באתר אקספלורר, יש אחריות של חברת התעופה להעביר את המזוודות בין טיסות בקונקשן. אבל, שימו לב כי יתכנו מקרים בהם תצטרכו בכל זאת לאסוף מזוודות בעצמכם (למשל בקונקשנים ארוכים מעל 12 שעות) בתלוי בשדה התעופה, לכן חובה תמיד לשאול מראש בצ'ק אין האם המזוודות עוברות הלאה.

 

בכמה תשלומים ניתן לשלם

את התשלום באתר אקספלורר ניתן לחלק לעד 3 תשלומים ללא ריבית כהטבה ללקוחות אקספלורר. כאשר תגיעו לדף התשלום בהזמנה, יוצגו בפניכם אפשרויות התשלום וכמות התשלומים האפשרית לאותה העסקה. מלבד תשלומים ללא ריבית (שזו הטבה שאנו מציעים לכם הלקוחות), ניתן לבחור גם בתשלומי קרדיט. בתשלומי קרדיט, חברת האשראי פורסת את התשלום הכולל למספר תשלומים לפי בחירתכם והיא זו שקובעת את גובה הריבית בעסקה (לנו אין שליטה על כך והדבר תלוי בהסכם שלכם מול חברת האשראי).


האם אני יכול לבטל / לשנות את הטיסה

לכל כרטיס טיסה יש תנאי שינוי / ביטול אותם קבעה חברת התעופה. התנאים האלו מוצגים באתר בטבלה מסודרת בדף ההזמנה עוד לפני שמכניסים את שמות הנוסעים. התנאים האלו כתובים גם בכרטיס הטיסה שמקבלים במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה.


לכן, יש לבדוק קודם כל בכרטיס הטיסה שלכם האם ההזמנה ניתנת לביטול או שינוי ואם כן, אז מה הם התנאים לכך. הקנס הוא תמיד לכרטיס אחד (למשל אם הקנס הוא 100$ ויש לכם שני נוסעים בהזמנה אז בטוטאל מדובר על 200$).  בשינוי תאריכים, עלות השינוי מורכבת מקנס + הפרש מחירים.

X