שאלות נפוצות | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר

לאן מתחסנים / מחלימים מקורונה יכולים לטוס בלי בידוד

אנו עוקבים מקרוב לאילו יעדים ניתן לטוס בלי בידוד, אילו מדינות מכבדות את תעודת המתחסן / הדרכון הירוק הישראלי, מהם היעדים בהם נדרש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בכניסה ומהם הנהלים לגבי ילדים שמתלווים להורים מחוסנים. רשימת היעדים אליהם ניתן לטוס ללא בדיקות נמצאת בקישור הזה ומתעדכנת על בסיס יומי.


איך בוחרים מס' נוסעים בחיפוש טיסות

את כמות הנוסעים בהזמנה קובעים עוד לפני שלוחצים על כפתור "חיפוש טיסה". בסרגל החיפוש ישנו תפריט נוסעים אשר מחולק לפי גילאים: מבוגרים, צעירים, ילדים ועוד. חשוב לבחור את מספר הנוסעים לפי קטגוריית גיל מתאימה, החל מ-תינוק בגיל מתחת לשנתיים (שיושב על ברכי הנוסעים) ועד לנוסעים בגיל הזהב - מעל ל-65. 
 

בחירת כמות נוסעים בחיפוש


איך מוסיפים מזוודות לנוסעים בהזמנה

איך מוסיפים מזוודה לנוסע אחד בהזמנה או לכולם? את זה ניתן לעשות במהלך ההזמנה באקספלורר. כאשר תגיעו לדף הנוסעים בהזמנה (בו מכניסים את שמות הנוסעים), תוכלו לבחור מזוודה לכל נוסע שתרצו. ניתן לבחור מזוודות רק לחלק מהנוסעים או לכולם. בחלק מהטיסות, יוצגו כמה אפשרויות למשקל בהתאם למדיניות חברת התעופה (למשל 15 ק"ג, 23 ק"ג או יותר). בדף שמות הנוסעים, גוללים למטה עד שתראו את האפשרות להוספת מזוודות, אם יש כמה נוסעים בהזמנה, האפשרות תופיע לכל נוסע בנפרד וכך תוכלו להוסיף מזוודה רק למי שרוצים.
 


האם המזוודות יעברו לבד בקונקשן

האם המזוודות עוברות לבד בקונקשן בין טיסות? בטיסות שאנחנו מציעים באתר אקספלורר, יש אחריות של חברת התעופה להעביר את המזוודות בין טיסות בקונקשן. אבל, שימו לב כי יתכנו מקרים בהם תצטרכו בכל זאת לאסוף מזוודות בעצמכם (למשל בקונקשנים ארוכים מעל 12 שעות) בתלוי בשדה התעופה, לכן חובה תמיד לשאול מראש בצ'ק אין האם המזוודות עוברות הלאה.

 

בכמה תשלומים ניתן לשלם

את התשלום באתר אקספלורר ניתן לחלק לעד 10 תשלומים ללא ריבית כהטבה ללקוחות אקספלורר. כאשר תגיעו לדף התשלום בהזמנה, יוצגו בפניכם אפשרויות התשלום וכמות התשלומים האפשרית לאותה העסקה. מלבד תשלומים ללא ריבית (שזו הטבה שאנו מציעים לכם הלקוחות), ניתן לבחור גם בתשלומי קרדיט. בתשלומי קרדיט, חברת האשראי פורסת את התשלום הכולל למספר תשלומים לפי בחירתכם והיא זו שקובעת את גובה הריבית בעסקה (לנו אין שליטה על כך והדבר תלוי בהסכם שלכם מול חברת האשראי).


האם אני יכול לבטל / לשנות את הטיסה

לכל כרטיס טיסה יש תנאי שינוי / ביטול אותם קבעה חברת התעופה. התנאים האלו מוצגים באתר בטבלה מסודרת בדף ההזמנה עוד לפני שמכניסים את שמות הנוסעים. התנאים האלו כתובים גם בכרטיס הטיסה שמקבלים במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה.


לכן, יש לבדוק קודם כל בכרטיס הטיסה שלכם האם ההזמנה ניתנת לביטול או שינוי ואם כן, אז מה הם התנאים לכך. הקנס הוא תמיד לכרטיס אחד (למשל אם הקנס הוא 100$ ויש לכם שני נוסעים בהזמנה אז בטוטאל מדובר על 200$).  בשינוי תאריכים, עלות השינוי מורכבת מקנס + הפרש מחירים.

בואו לעוף על העולם עם אקספלורר
מתכננים
מה זו חופשה מושלמת? תחליטו אתם. בטן גב או חופשה אורבנית? רומנטיקה או כל הג'מעה? שופינג? מה הכי משתלם בחגים? ואיך מזג האוויר שם? מלון במרכז העיר או במקום שקט?
אקספלורר. מוצאים את החופשה המושלמת
אתם רק תגידו מה בא לכם, ואנחנו נציע לכם טיסות זולות לכל היעדים, בהתאמה מושלמת בדיוק למה שאתם מחפשים.
מוצאים
אנחנו מאמינים באפשרויות, וכמה שיותר, יותר טוב. ולכן, אלגוריתם החיפוש שלנו הוא המתקדם בעולם. אף טיסה לא חומקת לה מתחת לרדאר, כולל טיסות שלא תמצאו בשום מקום אחר!
אקספלורר. טיסות זולות לכל היעדים בעולם
אצלנו אין "טיסות שהן סודיות" ואין "טיסות בין חברים". יש את כל הטיסות וכל השילובים האפשריים של כל חברות התעופה בעולם.
משווים
החופשה המשתלמת היא זו שאתם יודעים עליה הכל. עם או בלי מזוודה, הושבה, ארוחה, מיסים, אצלנו תראו את כל הפרטים, לפני שאתם סוגרים, בלי אותיות קטנות ובלי אותיות קטנטנות.
אקספלורר. בלי אותיות קטנות
אנחנו נותנים לכם את כל המידע. קנסות, מזוודות, תוספות, הכל גלוי, כדי שתוכלו לדעת כמה אתם באמת משלמים.
מזמינים
אנחנו מאמינים בתשלומים. קודם פלז'ר, אחר כך ביזנס. לכן, באקספלורר אתם נהנים מ- 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות ובתי מלון בכל היעדים בעולם. נשמע טוב, נכון?
אקספלורר. 10 תשלומים ללא ריבית
זה לא הכל – כל התשלום מתבצע מולנו ולא מול מס' גורמים, גם בהזמנה משולבת, כדי שאתם תיהנו מחוק הגנת הצרכן הישראלי.
נהנים
אתם יוצאים לחופשה, ואנחנו ממשיכים לעבוד בשבילכם. צ'אט, וואטסאפ או שיחת טלפון 24/7, לכל בעיה שלא תצוץ, לפני החופשה או במהלכה, בשדה התעופה או בצ'ק אין למלון.
אקספלורר. זמינים עבורכם במהלך החופשה
אנחנו כאן, בשביל שאתם תוכלו להיות שם ולהתעסק רק בליהנות. כשתחזרו – שתפו אותנו בחוויות, ותקבלו הנחה לחופשה הבאה!
X