אנחנו יודעים למה אתם כאן. כי אתם רוצים להיות שם.
יצרנו את אקספלורר כדי שלכם יהיה כמה שיותר קל, נוח ומשתלם, לצאת לכמה שיותר חופשות, ליהנות מהן כמה שיותר ולחזור לשגרה השוחקת כמה שיותר מרוצים. אנחנו יודעים, לא באתם לעבוד, באתם ליהנות ולכן עשינו את רוב העבודה בשבילכם – הקמנו טכנולוגיה פורצת דרך, ריכזנו את כל המידע וסידרנו הכל יפה יפה, כדי שאתם רק תגידו מתי, או לאן, או למה ואנחנו נדאג לכל השאר. בואו, צאו לחופשה!
אתם יודעים מה אתם רוצים. אנחנו נדע למצוא את זה עבורכם.
אז מה עשינו פה, בעצם? יצרנו את אתר חיפוש הטיסות והחופשות הטוב בעולם. כן, לא פחות. אתם יודעים מתי אתם רוצים לטוס? אנחנו נגיד לכם מה משתלם. אתם יודעים לאן? נגיד לכם מה שילוב הטיסות הטוב מכולם. והכי חשוב – נהיה גלויים ב-105% איתכם, בכל שלב, לגבי כל פרט ופרט של החופשה. כל זאת באמצעות:
•    אלגוריתם ייחודי שפיתחנו המאפשר לשלב בין כל הטיסות בעולם.
•    מידע מלא, על כל הזמנה, עד הפרט הכי קטן, בלי נתונים מוסתרים או חורים בעלילה.
•    פלטפורמה חברתית עם אלפי מטיילים שחולקים מידע מדהים על כל חופשה שרק תחלמו עליה.
לטוס הכי זול. או הכי נוח. או לשלב. מה שתרצו, יקרה.
מה חשוב לכם בטיסה – המזוודות? האוכל? שעות ההמראה והנחיתה? המחיר? התאריך? הבטיחות? אולי בכלל בחירות מושבים ובאיזה מטוס טסים? ומה בדבר מרווח הרגליים ואיזה בידור יש בטיסה? כל מטייל ומה שחשוב לו... ולכן, באקספלורר, אתם יודעים כבר בהצגת תוצאות החיפוש מה כלול בטיסה, כדי שתוכלו להשוות בין תפוחים לתפוחים ולא בין גויאבות לבננות... כך תוכלו לחסוך המון כסף, ובמקביל, לדעת לבחור את הטיסה שהכי מתאימה לדרישות שלכם.
טיילו את זה קודם, לפני? זה מעולה!
אלפי מטיילים לא טועים – אתר אקספלורר מספק את האפשרות להיעזר במטיילים שביקרו כבר במקומות המבוקשים. זוגות בירח דבש, משפחות, תרמילאים, פנסיונרים שקורעים את העולם ומוצ'ילרים זאבים בודדים, כאלו שעשו את המסלול המבוקש לפניכם, חוו, התנסו והם כאן כדי להעניק לכם טיפים והכוונות ששוות לא פחות מזהב.
שמעו סיפור עם סוף מעולה:
ליאור קורן ואיתמר קוטלר, מקימי האתר, שמעו יום אחד שדודה שלהם קנתה כרטיס טיסה שעלה 150$ באתר בחו"ל, הגיעה לשדה התעופה ושם הופתעה לגלות שהכרטיס אינו כולל מזוודה, הושבה או צ'ק אין. ההפתעה המרה הזו הכפילה את מחיר הכרטיס! הם הבינו שלחברות התעופה יש יותר מדי כוח ואותיות קטנות שלא קוראים, כך שהלקוח מפסיד בקרב הצרכני וזה פשוט "לא כוחות". אז הם לקחו את החוכמה שלהם - ניסיון רב שנים בעולם האינטרנט, הכולל ניהול קהילות משתמשים ושליטה בטכנולוגיית פיתוח מתקדמת, שילבו אותו עם ניסיון רב שנים של טיולים ברחבי תבל ויצרו את אקספלורר, ה-מקום הטוב ביותר, ההוגן ביותר והחכם ביותר, לצאת ממנו לחופשה.
אקספלורר - לעוף על העולם
X