חיים ונושמים תיירות

צוות אקספלורר חי ונושם תיירות ורותם לשם כך את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אנחנו מפתחים טכנולוגיות תיירות המשפרות את הליך תכנון והזמנת טיול או חופשה בעולם ועומלים בכדי להפוך את עולם התיירות לטוב יותר, לספק כלים המאפשרים למטייל למצוא בדיוק מה שהוא מחפש ולהציג לו את מלוא המידע שיעזור לו לקבל החלטה, בלי נתונים מוסתרים או חורים בעלילה.

אנו מפתחים אלגוריתמים לכריית מידע המאפשרים למטייל לבצע חיפושים מורכבים ומתקדמים במיוחד במטרה למצוא את הטיסה, המלון והדיל הכי מתאימים ושווים. צוות אקספלורר עובד בשנים האחרונות על פיתוח פלטפורמה חברתית לשיתוף מידע המונה כיום יותר משני מיליון דפי מידע, כמו גם פיתוח מנוע חיפוש הטיסות המתקדם ביותר, חבילות נופש, מלונות ועוד.

מטרתנו היא להעניק למטייל כלים שיתנו לו בפועל יכולות של סוכן נסיעות עצמאי, פיתוח כלים מתקדמים לתכנון טיול ושיתוף מידע בין מטיילים. אנחנו מחברים בין כלים מקצועיים של סוכני נסיעות עם העולם החברתי המודרני.

חיפוש הטיסות המתקדם ביותר

עולם התעופה המודרני הפך להיות מורכב מתמיד, יש שפע של מידע, מגוון מסלולים והבדלי איכות גדולים בין חברות שונות. בנוסף, כניסת חברות הלואו קוסט לתחום הציבה כללים חדשים שעלולים לבלבל את המטייל ובמקרים רבים, הוא צריך להכנס ישירות לאתרי חברות התעופה על מנת להבין מה כלול במחיר כרטיס הטיסה. פיתחנו מנגנון חיפוש המתקדם ביותר מסוגו המרכז את כלל המידע במקום אחד, ברמה שלא היתה אפשרית בעבר. מנגנון חיפוש הטיסות באקספלורר מציג בפני הנוסע את מירב המידע כבר במבט ראשון ומאפשר לו לדעת כל מה שצריך על הטיסה ותנאיה ומצד שני מאפשר לעשות לו חיפושים וחיתוכים על פני זמן ומרחב עם גמישות אולימפית. האלגוריתם החכם באתר יודע לדרג את איכות הטיסה והתאמתה לתקציב המטייל בדיוק רב.

באקספלורר, אתם יודעים כבר בהצגת תוצאות החיפוש הראשוניות מה כלול בטיסה: מזוודות, אוכל, בחירות מושבים ובכלל באיזה מטוס טסים ומה מרווח הרגליים ואיזה בידור יש בטיסה ומה האיכות הכללית וציון הבטיחות של חברת התעופה. ומה אם אני מחפש טיסה במחיר טוב על פני מרחב תאריכים רחב יחסית, האם אצטרך לבצע אינספור חיפושים עם שינויי תאריכים או שבקליק אחד אוכל לראות מתי הטיסה הכי זולה שרציתי? הפיתרון מצוי באקספלורר.

טכנולוגיית מידע עם חוכמת המונים

באתר אקספלורר רשומים אלפים רבים של משתמשים המשתפים מידע על יעדי טיול בעולם ובישראל. במהלך פיתוח המערכת שערך שנים, נעשה שימוש בטכנולוגיות החדישות והמתוחכמות ביותר בכדי לחבר כלים שונים כמו מפת יעדים וטיולים אישית, אלבומי תמונות משותפים ועוד. כל אלו חוברו לכדי ממשק משתמש פשוט ונהיר, זאת בכדי לאפשר אפשרות מהירה למצוא מידע רלוונטי, לשתף את החברים ולתקשר איתם.

חופשה מהווה זמן מוגבל, אין בה מקום לטעויות, לכן, אקספלורר מספק את האפשרות להעזר במטיילים שביקרו כבר במקומות המבוקשים. Xplorer מאפשר לכם לטייל לבד, בזוג או משפחה ולקבל תמיכה של קבוצה – המון מטיילים שנמצאים אתכם דרך האתר, כאלו שעשו את המסלול המבוקש לפנינו, חוו והתנסו. אקספלורר מחבר בין אנשים לא רק על בסיס חברתי אלא גם על בסיס של סגנון טיול דומה כמו טיול תרמילאים, ירח דבש, משפחות, גיל הזהב ועוד.

אקספלורר - טיסות זולות לחו'ל
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים