פרטיות המשתמשים ואבטחת מידע

אבטחת מידע בעת תשלום

האתר מאובטח על פי תקן מחמיר בתחום אבטחת מידע, ההצפנה נעשית באמצעות פרוטוקול מתקדם EV SSL (זהו Extended Validation). זהו פרוטוקול להצפנת מידע באינטרנט המבטיח כי הנתונים הנשלחים מהמחשב שלכם לאתר, מעובדים ושמורים באמצעים הטובים והמתקדמים ביותר. אנחנו עומדים בתקנים לאומיים ובינלאומיים בשמירה על נתונים, אבטחה ושלמות המידע. נתוני אמצעי התשלום אינם מאוחסנים על שרתי האתר והאתר פועל ביחד עם קרדיט 2000 המספקת שירותי סליקה מאובטחים המתבססים על טכנולוגיות חדשות ומתקדמות המותאמות לצרכים המודרניים. פתרונות הסליקה בקרדיט 2000 מותאמים לסביבות עבודה שונות ומוסמכים ע"י תקן האבטחה PCI-DSS עם תעודה רשמית.

רישום לשירותים 

חלק מהשירותים באתר אקספלורר דורשים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובת דואר אלקטרוני שלך או מספר טלפון. בלא למסור את הנתונים המתבקשים לא תוכל להירשם. הנתונים שתמסור בעת ההרשמה ישמרו במאגר המידע של אקספלורר גלוב נט בע"מ. אינך חייב על-פי חוק למסור את המידע, אולם בלא למוסרו לא תוכל להשתמש בשירותים כמו העלאת חוות דעת, תמונות ועוד.

שימוש במידע

בעת השימוש באתר, ייאסף מידע אודות הדפים, התכנים שעניינו אותך, כמה זמן שהית באתר ואילו פעולות ביצעת בו. המידע אינו מזהה אותך אישית לכן המידע שנאסף הוא בעל אופי סטטיסטי כללי בלבד. Xplorer רשאית לשמור את המידע ולהשתמש בו לצרכיה על פי מגבלות תנאי שימוש אלה והוראות כל דין. אקספלורר רשאית להשתמש במידע שייאגר אודות השימוש שתעשה באתר לצורך הפקת וניתוח מידע סטטיסטי. Xplorer רשאית למסור נתונים סטטיסטיים כאלה לצדדים שלישיים, כל עוד אין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

קבלת הודעות ממערכת האתר: במעמד הרישום לאתר, ברירת המחדל המסומנת בטופס ההרשמה הינה אישור קבלת מיילים ממערכת האתר, מיילים כאלו יכולים לכלול מידע על האתר, הודעות טכניות או פרסומיות. ניתן לשנות הגדרה זו דרך עמוד הגדרות הפרופיל האישי של המשתמש.

מסירת מידע לצד שלישי 

אקספלורר לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן: 

- בעת שתרכוש מוצרים ושירותים משותפי - מסחר ותוכן של Xplorer, או בעת שתיקח חלק בפעילויות תוכן של צד שלישי, או בפעילויות משותפות ל-Xplorer ולצד שלישי המוצגות באתר Xplorer. במקרים אלה יועבר לשותפים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה, ניהול פעילות התוכן הרלוונטית ושמירת הקשר איתך.

- במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר Xplorer, את הוראות הסכם ההצטרפות לאתרים או איזה מהשירותים המוצעים בהם או תנאי שימוש באתרים, או אם תבצע באמצעות האתרים, או בקשר איתם, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה במקרים אלה, תהיה Xplorer רשאית למסור את המידע לפי הנדרש.

- אם יתקבל בידי אקספלורר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי.

- כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין אקספלורר גלוב נט.

- בכל מקרה שאקספלורר גלוב נט תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי.

אקספלורר גלוב נט תהיה רשאית להעביר את פרטיך והמידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתרים לחברות אחרות מקבוצת אקספלורר גלוב נט, ובלבד שהן תשתמשנה במידע זה רק על-פי הוראות מדיניות פרטיות זו; אם אקספלורר גלוב נט תארגן את פעילות האתרים במסגרת תאגיד אחר - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתרים או כל מידע סטטיסטי שבידיה, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

אבטחת מידע

אקספלורר מיישמת מנגנוני הגנה מתקדמים בכדי לאבטח את המידע באתר. חדירה למערכות המחשב של האתר או של אקספלורר גלוב נט מהווה עבירה פלילית לפי החוק החל בישראל, שעונשה עד חמש שנות מאסר. עם זאת, כבכל מאגר מידע ממוחשב, אקספלורר אינה יכולה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה, נסיונות לחדירות כאלה, חשיפת מידע או שיבושים והפרעות לפעילות מערכות המחשב המשמשות את האתר. אתה מתחייב כי לא תבצע כל פעולה המיועדת לחדור שלא כדין למחשבי אקספלורר , לסרוק אחר נתיבי גישה או פרצות במערכות מחשב אלה, לפצח את מערכות האבטחה או ההצפנה המגינות על האתר והמידע שבו או לסייע בפעולות כאמור לעיל.

פרסומות של צדדים שלישיים


אקספלורר גלוב נט מתירה לחברות אחדות לנהל את מערך הגשת הפרסומות באתרי אקספלורר ו/או משתמשת במערכות מטעם חברות אחרות בקשר לניהול מערך הגשת הפרסומות באתרי Xplorer. המודעות, שבהן אתה צופה בעת הביקור באתר Xplorer, מגיעות ממחשביהן של אותן חברות. לצורך ניהול הפרסומות, חברות אלה מציבות Cookies במחשבך ומשבצות "משואות רשת" (web beacons) במודעות הפרסומת, או בדפי האתר. המשואות הן קבצים גראפיים זעירים בעלי מזהה ייחודי, המשובצים בדפי אינטרנט ושתפקידם לסייע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתר. המידע הנאסף איננו מזהה אותך, אלא רק מבקש להתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שיעניינו אותך. השימוש שחברות אלה עושות ב-Cookies ובמשואות רשת כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות זו של אתרי Xplorer. אם אתה רוצה לבדוק את מדיניות הפרטיות של החברות, המנהלות את מערך הפרסום ב-Xplorer, תוכל לעשות כן באמצעות אתרי האינטרנט שלהן. 

הסרת תוכן שפרסמתם באתר

משתמשים רשומים באקספלורר יכולים להעלות תכנים לאתר (תמונות, טיפים ושאלות). ניתן להסיר בכל עת את התכנים שהעלתם דרך עמוד הפרופיל האישי שלכם באקספלורר. במידה ואין לכם גישה לפרופיל או שאתם צריכים עזרה בהסרת התכנים, ניתן ליצור איתנו קשר דרך הקישור הזה.

מחיקת פרופיל משתמש מהאתר

אם יש לכם משתמש פעיל באתר אקספלורר ניתן למחוק אותו בכל עת דרך ניהול הגדרות הפרופיל לאחר שהתחברתם לאתר. במידה ואין לכם גישה לפרופיל או שאתם צריכים עזרה במחיקה שלו, ניתן ליצור איתנו קשר דרך הקישור הזה.

מחיקת מידע שנשמר בעת השימוש באתר

כל משתמשי האתר אקספלורר (בין אם רשומים כמשתמשים פעילים או לא) יכולים לבקש בכל עת מחיקה של כל המידע שנאסף עליהם ועל אופי הפעילות שלהם באתר. את הבקשה יש להגיש דרך טופס יצירת הקשר בקישור הבא. לאחר קבלת הבקשה, ימחקו כל הנתונים ותישלח אליכם הודעה שתהליך המחיקה הושלם.

X