ניתן לבטל את כרטיסי הטיסה
מכל סיבה שהיא ללא הסברים
ביטול הטיסה יכול להתבצע
עד 6 שעות מרגע ההמראה
קבלת החזר כספי של 80%
החזר מכל הפסד ההוצאות
תהליך קצר ומהיר לקבלת
ההחזר הכספי לאחר ביטול

הביטוח היחידי שמאפשר לכם לבטל את הטיסה מכל סיבה ולקבל 80% מסך גובה ההפסד

מהו ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה
ביטוח יחודי בשוק הישראלי מבית טריפ גרנטי (Trip Guaranty) שמאפשר לכל מי שמזמין טיסה לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הנסיעה. תנאי הפוליסה המלאים נמצאים בקישור הזה. ניתן לרכוש את הביטוח כחלק מתהליך הזמנת טיסות באתר אקספלורר עבור טיסות שעומדות בתנאי הפוליסה.
מהם התנאים לקבלת החזר כספי
אם רכשתם את הביטוח, תוכלו לבטל עד 6 שעות לפני ההמראה של מקטע הטיסה הראשון ולקבל החזר כספי של 80% מסך ההפסד שנגרם בעקבות הביטול. על המבוטח לפנות אל טריפ גרנטי ולהודיע על הביטול טרם פנייתו לחברת התעופה ו/או ספק התיירות ממנו ביצע את ההזמנה. הביטול יכול להיעשות מכל סיבה שהיא ואין חובה לפרט מהי סיבת הביטול.
מתי לא ינתן החזר כספי
ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה אינו מכסה מקרה בו חברת תעופה ביטלה בעצמה את הטיסה או שחברת התעופה נכנסה להליך של פשיטת רגל וביטלה את כל הטיסות שלה. במקרים אלו על חברת התעופה לפצות את הנוסע ישירות ולהחזיר לו את הסכום ששולם בעבור כרטיסי הטיסה.
למה כדאי לי להזמין ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה
במשפט אחד, כי זה נותן לכם שקט נפשי מוחלט. תוכניות יכולות להשתנות, דברים יכולים להשתבש. מישהו חולה במשפחה, אזהרת מסע ליעד שלכם בחו"ל, זימון למילואים, בעיות בעבודה, מקרה חירום בבית ובעיקר, המון מקרים שאתם לא יכולים לחזות מראש. לרוב הכי זול להזמין טיסות הרבה זמן מראש ועם ביטוח טיסה מכל סיבה אפשר להזמין בלי לחשוש.
איך מזמינים את הביטוח ביטול טיסה מכל סיבה
את ביטוח ביטול הטיסה מכל סיבה ניתן לרכוש עבור טיסות שממריאות מישראל (הלוך-חזור או כיוון אחד) וטיסות מחו"ל לישראל (הלוך-חזור בלבד) ובתנאי שמועד המראת הטיסה הוא מעל 15 ימים ממועד ההזמנה. רכישת הביטוח אפשרית כחלק מהזמנת טיסות באתר אקספלורר וניתן לבחור להוסיף את הביטוח (במידה וזמין עבור הטיסה הנבחרת) כחלק מתהליך ההזמנה. הביטוח יכסה את סכום הרכישה המלא של כל הטיסות במסלול והשירותים הנוספים שתוסיפו במהלך ההזמנה.
מי החברה שמציעה את הביטוח
את ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה מספקת חברת טריפ גרנטי (Trip Guaranty) והחברה המבטחת היא חברת הפניקס. לאקספלורר אין יכולת לקבוע את תנאי הפוליסה ואין יכולת לקבוע אם המבוטח עומד בתנאי הפוליסה בהגשת תביעה להחזר כספי.
X