קבלת תשלום מראש
על שירות רפואי בחו"ל
כיסוי רפואי מקסימלי
בלי השתתפות עצמית
אפליקציה שמלווה אתכם
במהלך הטיול בחו"ל
ביטול / קיצור חופשה
בשל בעיה רפואית
(דרכון First Class מבית הראל)
ביטוח הנסיעות לחו"ל של אקספלורר מבית הראל ביטוח הוא ביטוח חו"ל המקיף והמשתלם ביותר לטסים לחו"ל. הביטוח כולל מספר הרחבות לרבות אפשרות לקיצור / ביטול חופשה בגלל מגפה כמו גם הרחבות לביטול השתתפות עצמית בהזמנת רכב, אובדן מזוודות, אובדן פלאפון או מצלמה וספורט אתגרי. ביטוח הבריאות מבית הראל מגיע עם אפליקציה יעודית לטלפון שתמצא עבורכם רופא מתאים במידת הצורך ואף תשלם לו במקומכם כך שלא תצטרכו לשלם כסף מהכיס. דרך האפליקציה ניתן לדבר עם נציג 24/7 כשאתם בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל הכי משתלם להזמין באקספלורר.
באקספלורר אנו מציעים מספר סוגי ביטוחים ללקוחותינו המזמינים טיסות לחו"ל. ביטוח נסיעות הראל חו"ל הינו ביטוח בריאות מקיף ומשתלם במיוחד שכולל גם אפשרות לביטול או קיצור חופשה מסיבות בריאותיות לרבות הדבקה בקורונה או כניסה לבידוד עקב חשיפה לחולה קורונה מאומת. את ביטוח הנסיעות לחו"ל ניתן להזמין לאחר רכישת כרטיסי טיסה כשיש תאריכי טיסה מדויקים. ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא של טריפ גרנטי (Trip Guaranty) מאפשר לבטל טיסה בלי לנמק את סיבת הביטול עד 6 שעות לפני ההמראה. הזמנת ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה אפשרית כחלק מתהליך הזמנת טיסות באתר אקספלורר עבור טיסות שעומדות בתנאי הביטוח. הביטוחים של הראל ביטוח וטריפ גרנטי נבחרו בקפידה אחרי השוואה של כל ביטוחי הנסיעות הקיימים בשוק על מנת להגיע ללקוחותינו את השירותים הטובים ביותר.

נסיעה לחו"ל, בין אם מדובר בנסיעה עסקית, משפחתית או לצורך בילוי, טומנת בחובה סיכונים רבים הקשורים לעובדה שאתם נמצאים במרחק רב מהבית, שאינכם מבוטחים בארץ בה אתם נמצאים בביטוח בריאות, שכחלק מהבילוי לעיתים כלולות פעילויות אקסטרימיות כאלה ואחרות וכן מהעובדה שאתם נושאים עימכם ציוד רב ממקום למקום שעשוי ללכת לאיבוד או להינזק. בתקופה האחרונה קיים אלמנט סיכוני נוסף אשר בא לידי ביטוי בייתר שאת ככל שמדובר על טיסות זולות לחו"ל וזוהי מגפת הקורונה. על מנת להבטיח לעצמכם נסיעה בראש שקט, תוך קבלת טיפול רפואי מלא בכל מדינה בה אתם נמצאים, מתן סיוע וקבלת החזר בכל מקרה של אובדן או נזק של הציוד שלכם וכן מענה מלא בכל הקשור למגפת הקורונה לרבות ביצוע של בדיקות קורונה, מתן טיפול רפואי ברמה גבוה בעת הצורך וכל הכרוך בכך ועוד, 

חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות מקיף מחברת ביטוח מקצועית ואמינה שתבטיח שתקבלו את השירות המלא בפרק הזמן המהיר ביותר. מנוע חיפוש הטיסות של אקספלורר מאפשר לכם לרכוש ביטוח נסיעות כחלק מחבילת הטיסה שלכם, שמתבצע על ידי הראל חברה לביטוח. במסגרת ביטוח הנסיעות המוצע כולולת מספר הרחבות הרלוונטיות לתקופה לרבות כיסוי על מקרים בהם נדרשת האפשרות לקיצור או ביטול של הנסיעה עקב מקרי קורונה, כמו כן מוצעות הרחבות ייעודיות לביטול של השתתפות עצמית על הזמנת רכב/ אובדן ציוד לרבות טלפונים ומחשבים ניידים, ספורט אתגרי ועוד.  פוליסת ביטוח הנסיעות מבית הראל כוללת שימוש באפליקציה ייעודית לטלפון הנייד המאפשרת לכם למצא רופא מתאים בעת הצורך, היא תבצע את התשלום במקומכם כך שלא תצטרכו לשלם בעצמכם במקום ועוד. האפליקציה מאפשרת לבצע שיחה עם נציג של חברת הביטוח 24/7 כשאתם נמצאים בחו"ל וקבלת מענה מלא לכל שאלה שעשויה להתעורר.
 

התאמת ביטוח הנסיעות לחו"ל לצרכים שלכם

ביקור אצל רופא/ בית חולים במדינות זרות בהן אין למטופל ביטוח רפואי עשוי לעלות סכומים כסף גבוהים ביותר, הדבר אף יקר יותר באם נדרשת הטסה/ איתור או טיפול מיוחד במדינות שונות. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה כל מקרה שבו אתם נדרשים לטיפול רפואי כלשהו במהלך טיסתכם לחו"ל, בכפוף למגבלות שיובהרו לכם מראש על ידי חברת הביטוח בעת רכישת הפוליסה. בנוסף מכסה ביטוח הנסיעות על מקרים של אובדן או עיכוב בהגעת הכבודה שלכם, אז איך בוחרים את הפוליסה לצורך שלכם? ובכן התשובה לשאלה זו נעוצה במספר פרמטרים מהותיים שישפיעו במידה ניכרת על אופי הפוליסה ומחירה. הפרמטרים כאמור הינם מדינת היעד- אופיה ורמת הנגישות אליה, גילכם ומצבכם הבריאותי, משך הנסיעה, אופי הנסיעה (האם יהיו אלמנטים של ספורט אתגרי) ועוד. 
 

התאמת ביטוח הנסיעות לימי הקורונה

העולם השתנה ואיתו תחום ביטוח הנסיעות, אז האם אפשר להזמין טיסה ולסוע בראש שקט גם בימי קורונה סוערים אלה? התשובה לכך היא בהחלט כן. פוליסת ביטוח נסיעות טובה בעלת כיסוי מקיף ומותאם תעניק לכם את מלוא ההגנות והכיסויים הרלוונטים החל מביטוח על ביטול/ דחייה של הטיסה עקב מקרה הדבקות בקורונה, דרך הפניה וביצוע של בדיקות קורונה במקרה של חשיפה לחולה מאומת או טרם טיסה ועד למתן מענה רפואי מלא במקרה של מחלה. הזמנת טיסה ללא רכישה של פוליסת ביטוח נסיעות יעודית ומתאימה תציב אתכם במצב סיכון מיותר שאינכם רוצים להיות בו. 
 

רוכשים חבילת טיסה וביטוח נסיעות במקום אחד

ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף כאמור כבר איננו דבר מסובך כלל, מנוע חיפוש הטיסות אקספלורר לא רק מאפשר לכם למצוא את הטיסה והמלון האיכותיים במחיר המשתלם ביותר, אלא מאפשר לכם גם לרכוש את פוליסת ביטוח הנסיעות הנכונה והמתאימה לכם ביותר ישירות דרך חברת הביטוח הראל המציעה את הפוליסה הרחבה והמקיפה ביותר תוך מתן שירות ומענה מלא לאורך כל שהותכם בחו"ל.

X