חיפוש דילים לטיסות
select
select
select
רק טיסות ישירות: לא
רק יעדים בלי בידוד: לא
רק טיסות לסוף שבוע: לא
רק טיסות בחגים: לא
טיסות זולות במחלקת עסקים
טיסות זולות במחלקת עסקים. זה שאתם רוצים לטוס בנוחות לא אומר שאתם צריכים לשלם מחירים מופקעים. כאן תמצאו את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר במחלקת עסקים לשנה הקרובה ליותר מ- 50 יעדים, טיסות שלא תמצאו בשום מקום אחר (או שתשרפו שעות בלחפש אותן...). אצלנו אין טיסות במחלקת עסקים שהן נסתרות או סודיות. ניתן לחפש טיסות לפי תאריך, סגנון החופשה, אורך הטיול או תקציב. אזהרה – שיטוט בעמוד יעשה לכם חשק לעוף למקומות מדהימים ויגרום לכם לשלם הרבה פחות ממה שהתרגתלם לשלם על כרטיסי טיסה במחלקת עסקים.

לטוס בביזנס, ללא תלות במטרת החופשה, פלאג'ר או פאן, לא חייב להיות יקר בצורה מטורפת, כיום על ידי חיפוש טיסה בצורה נכונה ומושכלת כל אחד מאיתנו יכול לטוס במחלקת עסקים ולהנות מהשירות הטוב ביותר, הנוחות המיירבית של המושבים המתכווננים, המרווח הגדול ביותר בין מושב למושב, האוכל הטעים ביותר וקיצור זמני ההמתנה כפי שנהנים מהם הנוסעים במחלקות הגבוהות. מנוע חיפוש הטיסות הזולות במחלקות העסקים של אקספלורר עושה עבורכם את העבודה, סורק את ההצעות השונות של חברות התעופה ומציג בפניכם רשימה של כלל הטיסות ליעד שבחרתם במחלקות העסקים בהתאם לפילוח שתבחרו- טיסות עם קונקשן או בלי, טיסות עם כבודה וללא כבודה, טיסות בתאריכים המדוייקים שציינתם ובתאריכים קרובים (דבר שלעיתים עשוי להוות אלמנט מכריע במחיר), פילוח טיסות בהתאם לתקציב ועוד. שימוש במנוע החיפוש המתקדם של אקספלורר יקל עליכם מאוד את כל תהליך חיפוש והזמנת כרטיסי הטיסה כך שתוכלו להיות בטוחים כי בחרתם את הכרטיס המשתלם והנכון ביותר עבורכם.

טיסות זולות במחלקת עסקים לכל יעד שתבחרו

האם טיסות במחלקת העסקים של חברות התעופה השונות הם נחלתם הבלעדית של אנשי עסקים או עשירון עליון? ובכן התשובה לשאלה זו היא בהחלט לא, על ידי חיפוש טיסה מקצועי וגמיש אשר יודע לבחון הצעות של עשרות חברות תעופה בטווח תאריכים רחב, יכול כל אדם מן השורה אשר מעוניין לטוס במחלקת עסקים אם הוא חפץ בכך ולהנות מהשירות המועדף לו זוכים הטסים במחלקה זו, והכל במחירים סבירים אשר מתאימים לנוסע הממוצע. תהליך חיפוש הטיסות במחלקת העסקים במנוע החיפוש של אקספלורר מחולק לקטגוריות שונות המקלות משמעותית על תהליך החיפוש, קטגוריות אלה כוללות חיפוש על פי תקציבי טיסה, חיפוש בהתאם ליעד מבוקש, טיסות לחגים, חיפוש לפי סוג הטיסה המבוקש (טיסה ישירה/ טיסה עם קונקשן, טיסות בתאריך ספציפי/ חיפוס תאריכים גמיש ועוד). 

איך מזמינים טיסה זולה במחלקת עסקים?

תהליך איתור והזמנת טיסה במחלקת עסקים במנוע החיפוש של אקספלורר הינו תהליך קל ונוח, בוחרים את היעד המבוקש, מסמנים את התאריכים המבוקשים ומתרשמים מכלל הטיסות המוצעות ליעד הנדרש. בעת בחינת הטיסות המוצעות חשוב לשים לב לפרמטרים השונים הנכללים במחיר הכרטיס כגון האם כלולה כבודה, האם הטיסה ישירה או עם עצירה, האם המחיר כולל את מיסי הנמל או לא ועוד שלל פרמטרים אשר עשויים להשפיע במידה ניכרת על המחיר הסופי של כרטיס הטיסה. כלל הפרמטרים כאמור מצויינים במפורש ובבהירות תחת כל הצעה כך שתוכלו להיות רגועים כי כלל הפרטים המלאים הנדרשים אודות הטיסה שבחרתם ידועים לכם. אפשרות נוספת של חיפוש טיסה המציע מנוע החיפוש של אקספלורר היא הזמנת טיסה ליעדים שונים בהתאם לתקציב מוגדר מראש, כך שאם אתם פתוחים להצעות ליעדי טיסה רבים, תוכלו לבחור סכום מקסימלי ולבחון את כל היעדים העונים להגדרה זו.

X